• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

7 zł za przewóz roweru SKM od czerwca

Joanna Karjalainen
21 maja 2022, godz. 18:00 
Opinie (187)
Od 1 czerwca zmieni się opłata za bilet jednorazowy na przewóz roweru. Od 1 czerwca zmieni się opłata za bilet jednorazowy na przewóz roweru.

Od 1 czerwca zmieni się cena jednorazowego biletu na przewóz roweru. Będzie wynosić 7 zł, jednak pomiędzy Wejherowem a Gdańskiem Śródmieście w pociągach trakcji elektrycznej przewóz roweru pozostanie bezpłatny.Czy podróżujesz pociągiem SKM z rowerem?

Nowa cena biletu jednorazowego w Taryfie Pomorskiej na przewóz roweru w pociągach spółek POLREGIO S.A. i PKP SKM w Trójmieście sp. z o.o. będzie wynosić 7 zł.

Przewóz roweru pozostaje bezpłatny pomiędzy Wejherowem a Gdańskiem Śródmieście w pociągach POLREGIO i PKP SKM w trakcji elektrycznej; w pociągach trakcji spalinowej na wszystkich liniach opłata wynosi 7 zł.

Majówka na rowerze? W pociągach bywa kłopotCena biletu miesięcznego na przewóz roweru pozostanie bez zmian i będzie wynosić 30 zł.

W przypadku braku biletu na przewóz roweru należy przed wejściem do pojazdu zgłosić się do kierownika pociągu, który sprzeda bilet pod warunkiem wolnych miejsc na rower.

Przewóz roweru odbywa się na zasadach określonych w regulaminach przewoźników kolejowych.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (187)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

Przeprowadzki - wystawa rodzinna

wystawa

Małe ABC - seans w planetarium

projekcje filmowe, pokaz

Wystawa o kosmosie "Kosmopark"

wystawa, warsztaty

Najczęściej czytane