• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

CH Osowa zaprasza dzieci do udziału w Talent Show

25 maja 2023 
Opinie (1)
W jury zasiądą gwiazdy młodego pokolenia, gwiazdy YouTube: Anka Fanka oraz Czarek Czaruje. W jury zasiądą gwiazdy młodego pokolenia, gwiazdy YouTube: Anka Fanka oraz Czarek Czaruje.

Pokaz dziecięcych talentów, znani YouTuberzy i cenne nagrody - to wszystko przygotowuje CH OsowaMapka z okazji Dnia Dziecka. Już 3 czerwca w centrum handlowym odbędzie się Talent Show, podczas którego wybrani uczestnicy na specjalnej scenie będą mogli zaprezentować światu swoje zdolności. W jury konkursu zasiądą gwiazdy YouTube'a - Anka Fanka oraz Czarek Czaruje. Na zwycięzców czekają cenne narody. Rejestracja internetowa kandydatów rusza 23 maja.Wszystkie utalentowane dzieci w wieku od 6 do 16 lat z Trójmiasta i okolic będą miały niesamowitą możliwość wystąpić na wielkiej scenie i zaprezentować swoje szczególne umiejętności przed widownią oraz prawdziwymi gwiazdami YouTube'a, a ponadto zdobyć fantastyczne nagrody.

Centrum Handlowe Osowa organizuje wyjątkowe wydarzenie, jakim jest dziecięcy Talent Show. Taniec, śpiew, magiczne sztuczki, akrobacje - każdy talent się liczy. Zgłoszenia do konkursu rozpoczną się 23 maja i potrwają do 1 czerwca. W piątek, 2 czerwca, odbędą się preselekcje, podczas których zostanie wyłoniona dziesiątka finalistów, którzy następnie wystąpią podczas wielkiego finału, w sobotę 3 czerwca.

Cenne nagrody dla finalistów Talent ShowW jury finałowych występów zasiądą gwiazdy młodego pokolenia, jedna z najpopularniejszych YouTuberek muzycznych Anka Fanka i znany z "Teamu X" oraz występów w Mam Talent iluzjonista Czarek Czaruje. Ponadto występy oceniać będzie również Arleta Rusiecka - wokalistka, dyrygentka, właściciel i dyrektor szkoły Empire Music, do której zwycięzca Talent Show zostanie zaproszony na półkolonie artystyczne. Za zajęcie drugiego oraz trzeciego miejsca również przewidziano cenne nagrody, takie jak m.in. hulajnoga elektryczna czy słuchawki bezprzewodowe.

Taniec, śpiew, magiczne sztuczki, akrobacje - każdy talent się liczy. Taniec, śpiew, magiczne sztuczki, akrobacje - każdy talent się liczy.
- To będzie zupełnie wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy każde dziecko od 6 do 16 roku życia, które chce pokazać szerszej publiczności swoje fantastyczne talenty. Jesteśmy przekonani, że mamy w Trójmieście mnóstwo uzdolnionych dzieci i młodzieży, nie możemy doczekać się, by zobaczyć ich na naszej scenie. Przygotowaliśmy cenne nagrody dla zwycięzców, ale chcemy jednocześnie podkreślić, że wspaniałą nagrodą będzie już sam udział w tej niesamowitej przygodzie - mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.
W dniu finału od godziny 11:00 można będzie oglądać pokazy lokalnych artystów i tancerzy. Od godziny 15:00 do 16:00 odbędą się występy finałowej dziesiątki, która została wybrana w preselekcjach i powalczy o zwycięstwo i nagrody. Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ muzyczny Anki Fanki.

Zgłoszenia do konkursu może dokonać opiekun prawny dziecka. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest na stronie CH Osowa.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Talent Show

pokaz, casting

Miejsca

Opinie (1) 2 zablokowane

  • O Talentach Niestety, Niestety

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Wydarzenia

Wystawa budowli z klocków Lego

33 - 35 zł
wystawa

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

spotkanie, warsztaty

Ćwicz z mistrzem w "Zakopiance" (1 opinia)

zajęcia rekreacyjne, trening

Najczęściej czytane