Wiadomości

Czesne w żłobku i przedszkolu można kredytować

Wiele miejsca poświęca się wpływowi epidemii na gospodarkę, ale nie należy zapominać o jej wpływie na relacje społeczne, rodzinne czy codzienne funkcjonowanie osób starszych. W takiej sytuacji okazywanie sobie wsparcia jest najbardziej ludzkim odruchem. Na taki gest zdecydowały się trójmiejskie żłobki i przedszkola MegaMocni oraz żłobek i przedszkole Hula Hop w Borkowie.Psychologowie biznesu oraz specjaliści od zarządzania kryzysowego pozostają zgodni w jednej zasadniczej kwestii - w przypadku trudnej sytuacji sprawą absolutnie podstawową jest komunikacja.

Umiejętność słuchaniaŻyjemy w czasach, w których "komunikują" się ze sobą najrozmaitsze urządzenia i systemy, więc słowo to zaczęło brzmieć dość technicznie i bezosobowo. Stąd też zdaje się, że esencją myśli ekspertów jest co innego - chodzi im o zdolność do "słuchania".

Słuchając głosów i opinii naszych partnerów i kontrahentów, możemy wypracować rozwiązania dające korzyści obu stronom. Słuchając naszych najbliższych, dowiemy się, jakie są ich potrzeby i obawy. Słuchanie w końcu pozwala nam samym spojrzeć na otaczające nas zjawiska innym okiem i w szerszej perspektywie. Bez umiejętności słuchania nie ma też międzyludzkiej solidarności.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Chełm
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Chełm materiały prasowe

Po nocy przychodzi dzieńSolidarność - ta zwykła, codzienna, przez małe "s" - to z kolei nadrzędna zasada, którą od początku pandemii kieruje się zarząd trójmiejskich Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli MegaMocni oraz Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Hula Hop w Borkowie.

- Rozmowy z naszymi pracownikami, rodzicami oraz innymi placówkami pozwoliły nam poznać ich obawy i nadzieje. Wsłuchując się w ich głosy i odpowiadając na ich potrzeby, zdecydowaliśmy się na kredytowanie kilku miesięcy pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu w przypadku każdej umowy podpisanej w okresie od 1 do 31 października 2020 roku. W ramach oferty specjalnej rodzice są również zwolnieni z opłaty wpisowej - mówi Ewelina Szczęsnulewicz, dyrektor zarządzający.
Decyzja wynika z jeszcze innej, prostej, choć ważnej zasady zarządzania kryzysowego: nawet gdy jest bardzo źle, nie wolno zapominać, że nawet po najciemniejszej nocy przychodzi nowy, lepszy dzień.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Stogi
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Stogi materiały prasowe

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Forum dziecko

 • Beta (2) Dzisiaj dzień spodziewanej miesiączki. Zrobiłam betę. Wynik

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Ja

 • xbox dla dzieci (6) może ktoś podpowie jakiego xboxa najlepiej kupić na chwilę obecną ? myślimy czy używany czy...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: asienkaj

 • 500+ Witam.ja już 10 miesięczny czekam i nic.

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Edyta

 • Jak to w końcu liczyć... (2) Dziewczyny pomóżcie,ostatni @ dostałam 27.10 ale wieczorem..czyli podobno mam liczyc,że...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Olka

 • Starania o drugą dzidzię- kto ze mna? (10) Hej kochane. Jak tam Wasze starania..ja w lutym niestety zaszłam w ciążę pozamaciczna....

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Aleksandra

 • Krople sab simplex Zostały mi dwa opakowania kropli sab simplex na kolki. W czerwcu przywiezione z Holandii....

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Magda 515102506

 • Poród w wojewódzkim podczas pandemii (21) Hej :) czy są tu mamy, które w ostatnim czasie (powiedzmy od września) rodziły w szpitalu...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Monika

 • Hsg gdzie? (5) Proszę o informację gdzie aktualnie można wykonać badanie hsg i czy w ogóle gdzieś można?...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Autorka

 • Położna (4) Dzień dobry, Czy mają Panie do polecenia godną zaufania położną? Pozdrawiam

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Ao

 • jak usunąć plamy z fioletu z... (2) Mam na blacie w kuchni plamy z fioletu jak je usunąć

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

 • Miłość prawdziwa i przyjazn fałszywa (2) Miłosc istnieje w realu . mozna z soba byc od podstuwki, wziac ślub i byc z soba całe zycie...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Alinka

wszystkie tematy »