• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Czesne w żłobku i przedszkolu można kredytować

10 października 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
  • Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Jasień
  • Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Zaspa
  • Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Suchanino

Wiele miejsca poświęca się wpływowi epidemii na gospodarkę, ale nie należy zapominać o jej wpływie na relacje społeczne, rodzinne czy codzienne funkcjonowanie osób starszych. W takiej sytuacji okazywanie sobie wsparcia jest najbardziej ludzkim odruchem. Na taki gest zdecydowały się trójmiejskie żłobki i przedszkola MegaMocni oraz żłobek i przedszkole Hula Hop w Borkowie.Psychologowie biznesu oraz specjaliści od zarządzania kryzysowego pozostają zgodni w jednej zasadniczej kwestii - w przypadku trudnej sytuacji sprawą absolutnie podstawową jest komunikacja.

Umiejętność słuchaniaŻyjemy w czasach, w których "komunikują" się ze sobą najrozmaitsze urządzenia i systemy, więc słowo to zaczęło brzmieć dość technicznie i bezosobowo. Stąd też zdaje się, że esencją myśli ekspertów jest co innego - chodzi im o zdolność do "słuchania".

Słuchając głosów i opinii naszych partnerów i kontrahentów, możemy wypracować rozwiązania dające korzyści obu stronom. Słuchając naszych najbliższych, dowiemy się, jakie są ich potrzeby i obawy. Słuchanie w końcu pozwala nam samym spojrzeć na otaczające nas zjawiska innym okiem i w szerszej perspektywie. Bez umiejętności słuchania nie ma też międzyludzkiej solidarności.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Chełm Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Chełm

Po nocy przychodzi dzieńSolidarność - ta zwykła, codzienna, przez małe "s" - to z kolei nadrzędna zasada, którą od początku pandemii kieruje się zarząd trójmiejskich Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli MegaMocni oraz Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Hula Hop w Borkowie.

- Rozmowy z naszymi pracownikami, rodzicami oraz innymi placówkami pozwoliły nam poznać ich obawy i nadzieje. Wsłuchując się w ich głosy i odpowiadając na ich potrzeby, zdecydowaliśmy się na kredytowanie kilku miesięcy pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu w przypadku każdej umowy podpisanej w okresie od 1 do 31 października 2020 roku. W ramach oferty specjalnej rodzice są również zwolnieni z opłaty wpisowej - mówi Ewelina Szczęsnulewicz, dyrektor zarządzający.
Decyzja wynika z jeszcze innej, prostej, choć ważnej zasady zarządzania kryzysowego: nawet gdy jest bardzo źle, nie wolno zapominać, że nawet po najciemniejszej nocy przychodzi nowy, lepszy dzień.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Stogi Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Stogi

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Forum

Wydarzenia

Wystawa budowli z klocków Lego (2 opinie)

(2 opinie)
33 - 35 zł
wystawa

Unikaj statków, gdzie nie mają zwierząt. Zwierzęta na Darze Pomorza - wystawa czasowa (3 opinie)

(3 opinie)
28 zł
wystawa

Kosmiczna Baza - Mobilne Centrum Nauki

35 zł
wystawa

Najczęściej czytane