wydarzenie

Fabryka Pisanek

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
5 - 21 kwietnia 2017
godzina:
12:00
miejsce:

Centrum Riviera  mapa

adres:
Gdynia, Kazimierza Górskiego 2
bilety:
wstęp wolny

Galeria Riviera zaprasza na czwartą edycję wielkanocnego konkursu Fabryka Pisanek. W tym roku po raz kolejny uczniowie trójmiejskich szkół podstawowych będą mieli okazję zaprojektować wyjątkową, wielkanocną pisankę. To nie tylko wspólna, kreatywna zabawa, ale także szansa na zdobycie cennych nagród dla szkoły.Już 5 kwietnia wszyscy goście Galerii Riviera będą mogli na żywo obserwować, jak powstają gigantyczne dwumetrowe pisanki. Ich przystrojeniem zajmą się dzieci ze szkół podstawowych, które zgłoszą się do konkursu Fabryka Pisanek. Na pewno nie zabraknie oryginalnych pomysłów!

Od 6 do 9 kwietnia trwać będzie wielkie głosowanie na najlepszą pisankę, które zakończy się o godzinie 12:00. Główną nagrodą w konkursie jest wyposażenie pracowni komputerowej dla szkoły, której uczniowie stworzą najbardziej oryginalną pisankę. Wyniki zostaną ogłoszone już 9 kwietnia o godzinie 16.00. 

Patronat nad konkursem sprawować będzie Prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek, we współpracy z miastem oraz Radio Gdańsk. Wystawę prac konkursowych Fabryki Pisanek będzie można oglądać na terenie Galerii Riviera do 21 kwietnia.
 
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

forum rodzina i dziecko

Najczęściej czytane