wydarzenie

Festyn Bezpieczna Trasa

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 maja 2017 (sobota)
godzina:
12:00
miejsce:

Targ Węglowy  mapa

adres:
Gdańsk, Targ Węglowy
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Dmuchańce, interaktywne symulatory, miasteczko drogowe, pokazy ratownictwa, serwis rowerowy, darmowa wata cukrowa, malowanie buziek, scena z ciężarówki, koncert, konkursy, zabawy, nagrody i wiele więcej!Tak jednym tchem można opisać festyn rodzinny, które odbędzie się już 20 maja na Targu Węglowym w Gdańsku. To już V edycja wydarzenia, które zostało tak ciepło przyjęte przez mieszkańców Gdańska i okolic, a z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Podczas Bezpiecznej Trasy, atrakcji dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu z pewnością nie zabraknie! W programie masa niespodzianek dla milusińskich oraz ich rodziców.

Celem akcji jest przede wszystkim promowanie bezpiecznego zachowania oraz zwrócenie uwagi najmłodszych oraz ich opiekunów na to, jak bezpiecznie korzystać z dróg, ścieżek rowerowych i chodników. W związku z tym, termin eventu oczywiście nie jest przypadkowy. Już tylko miesiąc i początek upragnionych przez wszystkich wakacji będzie faktem, a to wiąże się ze wzmożonym ruchem turystycznym na drogach oraz niestety większą ilością wypadków.

Dodatkowo, podczas wydarzenia dostępna będzie darmowa stacja do serwisowania rowerów, dzięki czemu fani rowerowych kółek będą mogli sprawdzić, zdiagnozować i podszlifować stan techniczny swoich jednośladów.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały takie instytucje jak Policja, Straż Pożarna czy Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, których obecność pozwoli na przekazanie cennej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa drogowego.

Organizatorem wydarzenia jest PKS Gdańsk - Oliwa SA - czołowy pomorski gracz na rynku TSL. Na rynku od 1966 roku, od początku z centralą w Gdańsku. Obecnie firma posiada 15 oddziałów w całej Polsce i świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki.

Firma, od wielu lat realizuje liczne inicjatywy z zakresu CSR, w tym już po raz piąty akcję Bezpieczna Trasa. Zapowiada się ciekawie? A to jeszcze nie koniec atrakcji! Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Tegoroczna Bezpieczna Trasa to również okazja do promowania zdrowego trybu życia, którą wspierać będą pomorskie ikony sportu - piłkarze ręczni z klubu Wybrzeże Gdańsk, z wicemistrzem świata Marcinem Lijewskim na czele! Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz Patroni medialni: Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk Partnerzy: Promy24.com, ZAWIATY Twoje miejsce na Kaszubach, Blogtransportowy.pl, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, Straż Pożarna, Decathlon Rumia 20 maja 2017- Targ Węglowy w Gdańsku! Start o godzinie 12:00! Wstęp wolny! ZAPRASZAMY i do zobaczenia!
festyny, pokazy
bilety 79 zł
ulgowy 40 zł
Dziecięcy Pchli Targ w Projektorni GAK

3 grudnia 2017 (niedziela) godz. 13:00

Gdańsk,
festyny, pokazy
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Informacje

REKLAMA

forum rodzina i dziecko