Kolejny rok, kolejna odsłona Gdynia Breaks. Wraz z Wymiennikownia mamy dla was trochę nowości, jak i sprawdzonych rozwiązań. W ostatni weekend kwietnia bboy's z całej Polski staną ze sobą w szranki o tytuł Wilka Morskiego.
Podobne wydarzenia
piątek - sobota, godz. 16:00 - 23:59
Gdańsk,
Hevelianum
Wstęp wolny
20 października 2023 - 31 maja 2024, godz. 15:00
Gdańsk,
Teatr Szekspirowski
REGULAMIN
Kategorie:
1v1
1vs1 Młodzi Gniewni
Nagrody:
1vs1
1- 2500zł
2 -Nagrody rzeczowe
3- Nagrody rzeczowe
1vs1 Młodzi Gniewni
1-300zł
2-200zł
3-100zł
Dj's:
Uragun-Solo Gas Recordz/Dope Shit Productionz
Bart-Dope Shit Productionz
Sędziowie:
Bboy Vento - Sztewite Gang/Elade Crew
Bboy Sapa
Bboy ChuChu - Polskee Flavor/Catch The Flava
Plan wydarzenia:
11:00 - Drzwi otwarte - rejestracja uczestników
12:00 - Oficjalne rozpoczęcie Gdynia Breaks 2019 Młodzi Gniewni
12:05 - 14:30 - Młodzi Gniewni (eliminacje i finały)
14:30 - 15:10 Rozgrzewki 1vs1
15:15 - Oficjalne rozpoczęcie Gdynia Breaks 2019 1vs1
15:20 - 17:00 - Eliminacje 1vs1
17:05 - Losowanie walk Rozstawionych Great 8 z wygranymi z eliminacji
17:20 - 18:30 Ćwierćfinał
18:30 - 19:20 Przerwa (koła)
19:25 - 20:00 Półfinały i finały (po 3 sety w finale)
20:10 - Ogłoszenie Wilka Morskiego 1vs1, wręczenie nagród, zdjęcia, oficjalne zakończenie Gdynia Breaks 2019
11:00 - Drzwi otwarte - rejestracja uczestników
12:00 - Oficjalne rozpoczęcie Gdynia Breaks 2019 Młodzi Gniewni
12:05 - 14:30 - Młodzi Gniewni (eliminacje i finały)
14:30 - 15:10 Rozgrzewki 1vs1
15:15 - Oficjalne rozpoczęcie Gdynia Breaks 2019 1vs1
15:20 - 17:00 - Eliminacje 1vs1
17:05 - Losowanie walk Rozstawionych Great 8 z wygranymi z eliminacji
17:20 - 18:30 Ćwierćfinał
18:30 - 19:20 Przerwa (koła)
19:25 - 20:00 Półfinały i finały (po 3 sety w finale)
20:10 - Ogłoszenie Wilka Morskiego 1vs1, wręczenie nagród, zdjęcia, oficjalne zakończenie Gdynia Breaks 2019
Kategorie:
1v1
1vs1 Młodzi Gniewni
Nagrody:
1vs1
1- 2500zł
2 -Nagrody rzeczowe
3- Nagrody rzeczowe
1vs1 Młodzi Gniewni
1-300zł
2-200zł
3-100zł
Dj's:
Uragun-Solo Gas Recordz/Dope Shit Productionz
Bart-Dope Shit Productionz
Sędziowie:
Bboy Vento - Sztewite Gang/Elade Crew
Bboy Sapa
Bboy ChuChu - Polskee Flavor/Catch The Flava