• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gdynia odpaliła iluminacje. Był też Mikołaj

Patsz
6 grudnia 2023, godz. 21:00 
Opinie (59)
Najnowszy artykuł na ten temat Starowiejska nigdy nie była tak świąteczna

Było wspólne śpiewanie świątecznych piosenek, mikołajkowe przedstawienie oraz wizyta św. Mikołaja. Na pl. GrunwaldzkimMapka w Gdyni zwłaszcza najmłodsi mogli poczuć, że zbliża się Boże Narodzenie. Wieczorem włączono także miejskie iluminacje.Czy lubisz świąteczne iluminacje?

Zdjęcia ze św. Mikołajem, świetlny spektakl (wyświetlany w formie video mappingu) oraz specjalnie przygotowane kartki, na których dzieci pisały list - to atrakcje, jakie po południu czekały na dzieci na pl. Grunwaldzkim w Gdyni. Rozgrzać można było się kubkiem ciepłego kakao.W kulminacyjnym momencie u podnóża Kamiennej Góry zjawił się św. Mikołaj.20 tys. lampek na gdańskiej choince zapalił Mikołaj 20 tys. lampek na gdańskiej choince zapalił Mikołaj

Iluminacje w całej Gdyni włączoneTego wieczoru została włączona także iluminacja, której motywem przewodnim jak zawsze będą żagle. Najbardziej rozświetlona jest ul. Świętojańska, gdzie zmieściło się 160 ozdób.

Najważniejsze miejsca z iluminacjami w Gdyni. Najważniejsze miejsca z iluminacjami w Gdyni.
Iluminacje w Gdyni pojawiły się w następujących lokalizacjach18:18 6 GRUDNIA 23 (aktualizacjaakt. 20:36)

Gdyńskie Mikołajki 2023 (50 opinii)

Obecne światełka na starowiejskiej oraz nowa choinka na placu kaszubskim podobaja mi sie bardziej niż te poprzednie. Niestety dużo starych lampek na placu oraz świętojańskiej już nie świeci tak jasno jak kiedyś a część w ogóle już nie świeci . A Wy jakie macie zdanie na temat nowego wystroju ulicy starowiejskiej ?
Obecne światełka na starowiejskiej oraz nowa choinka na placu kaszubskim podobaja mi sie bardziej niż te poprzednie. Niestety dużo starych lampek na placu oraz świętojańskiej już nie świeci tak jasno jak kiedyś a część w ogóle już nie świeci . A Wy jakie macie zdanie na temat nowego wystroju ulicy starowiejskiej ? Zobacz więcej


Zestawy z trzech form przestrzennych w kształcie żagli z niebiesko-białymi sznurami świetlnymi:Zestaw iluminacji złożony z dwóch form przestrzennych w kształcie żagli z niebiesko-białymi sznurami świetlnymi:

Na pl. Grunwaldzkim jest rozświetlona choinka. Oświetlono także Dar Młodzieży. Największa choinka - 9-metrowa znajduje się w parku Centralnym.

Iluminacje w Gdyni. Film z 2022 r.

Patsz

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (59)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Wydarzenia

Wystawa budowli z klocków Lego (2 opinie)

(2 opinie)
33 - 35 zł
wystawa

Wystawa dinozaurów Di­no­world

45 zł
wystawa

Unikaj statków, gdzie nie mają zwierząt. Zwierzęta na Darze Pomorza - wystawa czasowa (1 opinia)

(1 opinia)
28 zł
wystawa

Najczęściej czytane