• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jak wygląda poród, co powinno być w wyprawce? Wszystko dla przyszłych rodziców na targach

ws
5 października 2022, godz. 14:00 
Przyszłe mamy dowiedzą się, na co przygotować się przed pobytem w szpitalu, jak spakować torbę mamy i przygotować wyprawkę dla dziecka, w co warto zaopatrzyć "kosmetyczkę dla noworodka". Przyszłe mamy dowiedzą się, na co przygotować się przed pobytem w szpitalu, jak spakować torbę mamy i przygotować wyprawkę dla dziecka, w co warto zaopatrzyć "kosmetyczkę dla noworodka".

Jak przygotować ciało do porodu, jak przystawić dziecko do piersi, jak wygląda połóg po cięciu cesarskim czy też jak przygotować pierwszą kąpiel dla noworodka - to wszystko i wiele innych praktycznych porad dla rodziców, a szczególnie przyszłych mam, usłyszeć będzie można podczas kolejnych targów w sklepie Mama i Ja w Gdańsku. Na ciężarne czeka też przegląd trójmiejskich porodówek, wspólne przygotowanie wyprawki czy niezbędnych akcesoriów.Planujesz ciążę?

Kolejna, XV już edycja targów to dwa dni wydarzeń - 7-8 października w największych sklepach dla mam i dzieci w Trójmieście - Mama i Ja.

- Tradycyjnie pokażemy nowości produktowe z branży artykułów dziecięcych. Będą u nas przedstawiciele wiodących marek europejskich czy nawet światowych. Będzie możliwość kupienia produktów w supercenach, czyli to, na co czekają nasi wierni klienci - zapraszają organizatorzy. - Dodatkowo w sklepie Mama i Ja w Gdańsku organizujemy warsztaty dotyczące prawidłowej opieki nad małym dzieckiem czy szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i prawidłowego nadzoru nad waszymi maleństwami. Tym razem do naszych targów dołącza również Subaru Zdanowicz z Gdańska w charakterze sponsora głównego imprezy. Podczas imprezy będzie z nami przedstawiciel marki Subaru oraz będzie można obejrzeć dwa rodzinne auta tej marki. Z okazji Weekendu Jesiennych Promocji pojawia się możliwość wygrania wózka Cybex - AVI - przekonują.
Co spakować do torby na porodówkę? Co spakować do torby na porodówkę?

Targi dedykowane są ciężarnym, rodzinom z dziećmi oraz wszystkim tym, którzy interesują się tematyką macierzyństwa. Targi dedykowane są ciężarnym, rodzinom z dziećmi oraz wszystkim tym, którzy interesują się tematyką macierzyństwa.

Warsztaty przed porodem i dla młodych mamNa mamy czeka mnóstwo wykładów i warsztatów, które przygotują je do najważniejszej roli w ich życiu. Specjaliści opowiedzą o tym, jak przygotować ciało do porodu. Podczas wykładów przyszłe mamy dowiedzą się, jak radzić sobie z noworodkiem w pierwszych tygodniach życia: jak przystawić dziecko do piersi, jaki jest pokarm matki, jak przygotować pierwszą kąpiel.

Położne przygotują również specjalny przegląd trójmiejskich porodówek dla ciężarnych. Przyszłe mamy dowiedzą się, na co przygotować się przed pobytem w szpitalu, jak spakować torbę mamy i przygotować wyprawkę dla dziecka, w co warto zaopatrzyć "kosmetyczkę dla noworodka" czy też, jak wygląda połóg po cc, czy różni się od połogu po porodzie naturalnym.

Na odwiedzających czekają m.in. szkolenie z pierwszej pomocy przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny czy porady laktacyjne. Eksperci pomogą w doborze fotelika samochodowego i wózka oraz przeprowadzą szkolenie w zakresie ich montażu.

  • Targi co roku przyciągają wiele zainteresowanych osób.
Harmonogram wykładów:
Sobota (08.10.2022)
11:00 - 11:50 - Dobry Poród cz.1
12:00 - 12:50 - Dobry Poród cz.2
13:00 - 13:50 - ABC Laktacji
14:00 - 14:50 - Przegląd Trójmiejskich porodówek i pakowanie wyprawki
15:00 - 15:50 - Pielęgnacja noworodka
16:00 - 16:50 - Cięcie cesarskie - Przygotowanie i wczesny połóg
17:00 - 18:30 - Pierwsza pomoc dla dzieci i niemowląt

Zajęcia prowadzą:
Szkoła Rodzenia SuperMama
Stowarzyszenie Grupa Ratownicza Alfa
ws

Wydarzenia

Weekend Jesiennych Promocji

warsztaty, dni otwarte

Katalog.trojmiasto.pl - Miejsca

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (13)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Wydarzenia

Przeprowadzki - wystawa rodzinna (przedłużona do 31.01.2023)

wystawa

Warsztaty filmowe dla młodzieży

warsztaty

Ogród Świateł

w plenerze, pokaz

Najczęściej czytane