urodziny

Kolorowa Kraina Zapachów - Urodziny w EduParku

Organizator: EduPark GPNT mapa
Adres: Gdańsk, Trzy Lipy 3
budynek C, na tyłach kompleksu budynków Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego
Miejsce imprezy: sala zabaw
www: edupark.gpnt.pl/oferta/urod...
Termin Cena
do 30.06.2018 - pon, wt, śr, czw, pt, godz. 16:45
Opłata za każde dodatkowe dziecko powyżej 15 gości to 30 zł. Maksymalna liczba uczestników Imprezy nie może przekroczyć 20 osób.
400za przyjęcie
do 30.06.2018 - sob, niedz, godz. inf., telefoniczna
Opłata za każde dodatkowe dziecko powyżej 15 gości to 30 zł. Maksymalna liczba uczestników Imprezy nie może przekroczyć 20 osób.
430za przyjęcie

Urodziny to niezwykły dzień dla każdego dziecka oraz okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zapraszamy do zorganizowania wspaniałej zabawy w EduParku gdzie nauka spotyka się z zabawą!

Podczas podróży po kolorowej krainie zapachów, jej uczestnicy będą mieli okazję własnoręcznie wyprodukować zapachowe mydełka oraz musującą sól do kąpieli. Takimi pachnącymi gadżetami każdy uczestnik urodzin w EduParku, będzie mógł uatrakcyjnić swoją wieczorną kąpiel. Nie zabraknie też wielobarwnych eksperymentów, które wyjaśnią jak działa mydełko i wykażą jak czuły jest zmysł węchu.

Oferta urodzin w EduParku to wyjątkowe eksperymentowanie w laboratorium podczas warsztatów pełnych doświadczeń, a także zwiedzanie interaktywnej wystawy, które można uatrakcyjnić o dodatkowe atrakcje. Dyplomy ze zdjęciem wręczane na zakończenie zabawy uzupełnią ten niezapomniany dzień.

Kolorowa Kraina Zapachów to oferta dodatkowa urodzin organizowanych w EduParku. Istnieje możliwość zmiany scenariusza warsztatów oraz zorganizowania dodatkowych atrakcji w przestrzeni wystawy interaktywnej, więcej informacji na stronie: www.edupark.gpnt.pl

Zapraszamy do rezerwacji terminów telefonicznie 58 739-61-47
lub mailowo: biuro@edupark.gpnt.pl.

DOADATKOWE INFORMACJE:
• Urodziny w EduParku organizowane są dla dzieci od 6 do 12 roku życia.
• Impreza może być realizowana zarówno w dzień powszedni (godz. 16.45) jak i w soboty (godz. 15.00) oraz wybrane niedziele (godz.10.30 oraz godz. 14.00).
• Cena za zabawę urodzinową obejmuje do 15 dzieci, opłata za każde dodatkowe dziecko powyżej 15 gości to 30 zł. Maksymalna liczba uczestników Imprezy nie może przekroczyć 20 osób.
• Wszelkie opłaty należy uiścić gotówką w EduParku (wymagana zaliczka w wysokości 150zł, szczegóły w regulaminie imprezy urodzinowej).
• Wyboru scenariusza Imprezy oraz atrakcji dodatkowych, Zamawiający dokonuje najpóźniej w dniu wpłaty zaliczki, wypełniając pisemnie formularz.
• Zamawiający zobowiązany jest wskazać dokładną liczbę uczestników Imprezy najpóźniej na 7 dni przed jej terminem;
• Przed Imprezą wysyłamy imienne zaproszenia do samodzielnego druku.
• Poczęstunek zapewniają opiekunowie/rodzice. EduPark dysponuje zapleczem kuchennym, gdzie można przechować tort i inne przekąski. EduPark zapewnia wyłącznie kubki na ciepłe napoje, kawę, herbatę do wykorzystania podczas przerwy kawowej dla rodziców/opiekunów.
• Podczas urodzin, wykonywane jest zdjęcie grupowe dzieci, które umieszczane jest na dyplomie pamiątkowym. Każdy uczestnik zabawy, na zakończenie przyjęcia urodzinowego, otrzymuje dyplom.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Informacje

REKLAMA

forum rodzina i dziecko

Najczęściej czytane