• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Lodowisko Gdańsk, Gdynia, Sopot. Gdzie wybrać się na łyżwy z dzieckiem?

Klaudia Cichocka
28 grudnia 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Wizyta na lodowisku to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Wizyta na lodowisku to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka.

Chcesz spędzić aktywnie czas z dzieckiem zimą? Postaw na lodowisko. Gdańsk, Gdynia i Sopot oferują bezpieczne ślizgawki, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom zimowego szaleństwa. Większość lodowisk otwarta jest od listopada do marca. Wykorzystaj kilka miesięcy w ciągu roku na zaszczepienie w dziecku zainteresowania zimową aktywnością.




Wizyta na lodowisku to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Nawet jeżeli wcześniej nie korzystaliście z zabaw na ślizgawkach, warto spróbować swoich sił. Chociaż pierwsze kroki bywają trudne twoje dziecko może odnaleźć w sobie nową pasję i sposób na spędzanie czasu zimą poza domem.

Sprawdź lodowiska - Gdańsk, Gdynia, Sopot


Lodowisko Gdańsk - które wybrać?



W Gdańsku działają dwa lodowiska - jedno o charakterze sezonowym, a drugie funkcjonujące jako miejsce treningów hokeistów i profesjonalnych łyżwiarzy. Lodowisko Gdańsk Hala Olivia przyjmuje miłośników jazdy na łyżwach wyłącznie w weekendy.

Ferie zimowe 2022. Co robić w ferie?



W Gdańsku możesz skorzystać z lodowiska przy Placu Zebrań Ludowych. Ślizgawka i tor do curlingu otwarte są od końca listopada do okolic marca. Lodowisko przy Placu Zebrań Ludowych funkcjonuje od piątku do niedzieli, a dla grup zorganizowany od poniedziałku do piątku. Godzinne sesje przedzielone są 30-minutowymi przerwami na kosmetykę tafli.

Lodowisko przy Placu Zebrań Ludowych funkcjonuje od piątku do niedzieli. Lodowisko przy Placu Zebrań Ludowych funkcjonuje od piątku do niedzieli.
Plac Zebrań Ludowych lodowisko - cennik

Bilet godzinny: 15 zł
Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14: 45 zł
Ostrzeżenie/ wypożyczenie łyżew: 12 zł

Plac Zebrań Ludowych lodowisko

Lodowisko Gdańsk Hala Olivia

Lodowisko Gdańsk Hala Olivia funkcjonuje wyłącznie w weekendy. Na co dzień służy jako miejsce rozgrywek meczów hokeja na lodzie oraz miejsce ćwiczeń dla profesjonalnych łyżwiarzy. Bilet wstępu wynosi 20 złotych za godzinę. Na miejscu można skorzystać z bezpłatnej szatni, wypożyczyć łyżwy, czy skorzystać z kawiarni. Lodowisko Gdańsk Oliwa to całoroczny obiekt wykorzystywany przez hokeistów, łyżwiarzy oraz miejsce treningów curlingu.

Lodowisko Gdynia



Lodowisko w Gdyni przy ul. Bema co roku odwiedza średnio 25 tys. miłośników jazdy na łyżwach. Tafla ma wymiary 20 na 30 metrów, a na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew i kasków.

Godzina jazdy dla dzieci kosztuje 5 zł. Dorośli zapłacą 10 zł. Lodowisko w Gdyni oferuje również karnety od 45 do 90 zł.

Lodowisko w Sopocie działa na świeżym powietrzu niedaleko molo. Lodowisko w Sopocie działa na świeżym powietrzu niedaleko molo.

Lodowisko Sopot



Sztuczne lodowisko w Sopocie powstaje na placu Zdrojowym. Lodowisko z widokiem na morze pomieści nawet 100 osób. Ma wymiary 35 x 18 m. Bilet ulgowy kosztuje 8 zł, a normalny 12 zł. Posiadacze "Karty Sopockiej" zapłacą o 2 zł mniej. Lodowisko w Sopocie otwarte jest każdego dnia.

Miejsca

Opinie

Forum

Wydarzenia

Wystawa budowli z klocków Lego (2 opinie)

(2 opinie)
33 - 35 zł
wystawa

Wystawa dinozaurów Di­no­world (5 opinii)

(5 opinii)
45 zł
wystawa

Unikaj statków, gdzie nie mają zwierząt. Zwierzęta na Darze Pomorza - wystawa czasowa (1 opinia)

(1 opinia)
28 zł
wystawa

Najczęściej czytane