Wiadomości

Maluchy dziękują służbom medycznym za walkę z koronawirusem

Najnowszy artukuł na ten temat

Koronawirus na promie. Sanepid szuka pasażerów

Maluchy z gdyńskiej podstawówki, ucząc się w swoich domach, wykonali piękne laurki.
Maluchy z gdyńskiej podstawówki, ucząc się w swoich domach, wykonali piękne laurki. mat. SP nr 8 w Gdyni

To oni stoją na pierwszej linii frontu, ryzykują własne życie, by ratować nasze - lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi medycznemu z Trójmiasta dziękują również najmłodsi. Maluchy z gdyńskiej podstawówki, ucząc się w swoich domach, wykonali dla nich piękne laurki.Od wielu dni cała Polska zmaga się z epidemią. "Kartka dla Medyka" ma być formą podziękowania dla personelu medycznego za walkę z koronawirusem.

Koronawirus w Trójmieście - wszystkie informacje- W trudnych czasach, które spadły na nas tak niespodziewanie, uczniowie naszej szkoły, maluchy z klasy I C wraz z rodzicami i wychowawczynią postanowili nie być obojętnymi na to, co się dzieje. Ucząc się w swoich domach, wykonali piękne laurki dla lekarzy, pielęgniarek oraz całego personelu medycznego w szpitalach - informuje Szkoła Podstawowa nr 8 im. Obrońców Helu w Gdyni.
Czytaj też: Dzieci rysują "bohaterów w walce z koronawirusem"

Jak zapewnia pani Alicja Komasara, wychowawczyni klasy I C, wszystkie ciepłe słowa, laurki i obrazki trafią do służb medycznych dzięki jednej z mam, która nie mogąc prowadzić swojej restauracji, gotuje i zawozi ciepłe posiłki na oddziały ratunkowe.

- Są to wyrazy ich wsparcia, wdzięczności i podziękowania za trud ich pracy i narażanie swojego zdrowia dla potrzebujących pomocy. Dziękuję wszystkim dzieciom oraz rodzicom. Jesteście wspaniali i pamiętajcie, że dobro wraca - mówi Alicja Komasara, wychowawczyni klasy I C w SP nr 8.

Przedszkola w Trójmieście


Opinie (18) 3 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum dziecko

wszystkie tematy »