• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Nocowanki, warsztaty czy muzykowanie - co robić w weekend?

ws
4 listopada 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Podpowiadamy, dokąd warto się wybrać, a w naszym Kalendarzu na pewno znajdziecie jeszcze wiele ciekawych wydarzeń. Podpowiadamy, dokąd warto się wybrać, a w naszym Kalendarzu na pewno znajdziecie jeszcze wiele ciekawych wydarzeń.

Nocowanki w kosmosie i z Harrym Potterem, spacery, muzykowanie, a może świąteczne warsztaty - co chcecie robić w ten weekend? Podpowiadamy, dokąd warto się wybrać, a w naszym Kalendarzu na pewno znajdziecie jeszcze wiele ciekawych wydarzeń.Wydarzenia i atrakcje dla dzieci i rodzin w weekend, 4-6.11Kosmiczna NocowankaDrodzy rodzice, jeśli planujecie wyjście do kina, na koncert i szukacie opieki dla dzieci, to wyślijcie swoje dzieci na podróż w kosmos podczas "Kosmicznej nocowanki" w BUDUMI.

Zabawa zaczyna się w piątek o godz. 19:30 i kończy w sobotę o godz. 9:00. W ramach lotu na najmłodszych czeka tworzenie gwiazdozbiorów oraz wystrzałowych rakiet, poszukiwanie gwiazd, budowanie rakiety, tematyczne gry i zabawy ruchowe oraz śniadanie dla każdego astronauty.

Piątek - sobota, godz. 19:30-09:00 - BUDUMI Gdańsk. Bilety 199 zł.

Planuj Tydzień: dużo rockowych koncertów, Podsiadło i rośliny Planuj Tydzień: dużo rockowych koncertów, Podsiadło i rośliny
Zbierz swoją zaufaną ekipę i - tak jak Harry i jego przyjaciele - zgłębiaj tajemnice Szkoły Magii i Czarodziejstwa po godzinach. Zbierz swoją zaufaną ekipę i - tak jak Harry i jego przyjaciele - zgłębiaj tajemnice Szkoły Magii i Czarodziejstwa po godzinach.

Nocowanki z Harrym Potterem - Komnata Tajemnic została otwartaNie ma bardziej magicznego miejsca na wyjątkową noc poza domem. Nie tylko spełniają się tu marzenia, ale i odkrywana jest drzemiąca w nas magia. Zbierz swoją zaufaną ekipę i, tak jak Harry i jego przyjaciele, zgłębiaj tajemnice Szkoły Magii i Czarodziejstwa po godzinach. Różdżki, peleryny i Tiara Przydziału bedą na was czekać. Co wydarzy się podczas tegorocznej Nocy Duchów w Pokoju Życzeń?

Czeka was m.in. Ceremonia Przydziału - Tiara Przydziału przydzieli każdego Czarodzieja i Czarownicę do jednego z Domów obowiązujących w Szkole Magii i Czarodziejstwa - Hogwarcie, dostaniecie szaty i różdżki, weźmiecie udział w lekcji z zaklęć i konkursie na najmagiczniejszy kostium.

Za przygotowanie i warsztaty odpowiada Aleksandra Biza, pedagog, która od 11 lat wspólnie z nami prowadziła warsztaty pozalekcyjne z robotyki w wielu szkołach w Polsce oraz organizowała wypoczynki dla dzieci i młodzieży.

Sobota - niedziela, godz. 19:00-08:00 - TravelKIDS.PL Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 27A. Bilety 199 zł, w przedsprzedaży 169 zł.

Kino od malucha do licealisty. Wraca festiwal Kino w Trampkach Kino od malucha do licealisty. Wraca festiwal Kino w Trampkach

kLASa - jesień w lesie - warsztaty i spacerCzym jest kLASa? kLASa, czyli po prostu LAS, który będzie waszą klasą doświadczania wielozmysłowego, placem zabaw, pracownią artystyczną i przestrzenią do nawiązywania relacji z przyrodą i innymi uczestnikami. kLASa to przestrzeń, w której dzieci będą nieśpiesznie wędrować, poznawać leśne zakamarki, odkrywać przyrodę i wspólnie się bawić. Przeżyjcie mniejsze i większe leśne przygody.

Cykl spotkań z naturą kLASa przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat (można się zapisać na jedno spotkanie lub cały cykl).

Sobota godz. 10:30 - przy ul. Abrahama (dokładna lokalizacja będzie udostępniana uczestnikom przed każdym spotkaniem). Bilety 50 zł.

Warsztaty: Świąteczny decoupageDla małych i dużych artystów, którzy nie mogą doczekać się świąt Bożego Narodzenia, już teraz czekają atrakcje. Podczas warsztatu decoupage ozdobicie bożonarodzeniowe bombki oraz zawieszki. Będziecie pracować na drewnianej zawieszce z wykorzystaniem papierów ryżowych, a całość wykończycie transparentnymi szklanymi mikrokulkami.

Każdy uczestnik ozdobi od 3 do 5 bombek. Czas trwania warsztatu to ok. 2 godz.

Sobota i niedziela, godz. 11:00-13:00 - GTPS Gdańsk. Bilety 210-250 zł.

Ogród Świateł w Kolibkach już działa Ogród Świateł w Kolibkach już działa

Warsztaty rodzinnego muzykowania - warsztatyWspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie w Filharmonii Bałtyckiej. Bajka muzyczna ilustrowana dźwiękami instrumentów perkusyjnych oraz warsztaty plastyczne, gdzie stworzycie marakasy. Warsztaty rodzinnego muzykowania to uczta muzyczna dla rodzin z dziećmi, bo - co warto pamiętać - muzyka ma ogromny, korzystny wpływ na rozwój dziecka.

Czego możecie się spodziewać w te niedzielne przedpołudnie:
 • umuzykalnianie, gra na instrumentach, śpiewanie i taniec,
 • bajka muzyczna, czyli część słowno-muzyczna lub słowno-taneczna,
 • warsztaty plastyczne.

Niedziela godz. 10:00, 11:30 - Filharmonia Bałtycka Gdańsk. Wiek: do 4 lat, czas trwania: ok. 50 min. Bilety 48 zł, ulgowy 16 - 37 zł.
ws

Wydarzenia

Nocowanki z Harrym Potterem - Komnata Tajemnic została otwarta..

199 zł
widowisko / show, słuchowisko, warsztaty

Warsztaty rodzinnego muzykowania (1 opinia)

(1 opinia)
48 zł
warsztaty

kLASa - jesień w lesie

50 zł
warsztaty, spacer

Kosmiczna Nocowanka (dzieci 6-12 lat)

199 zł
warsztaty

Warsztaty: Decoupage

210 - 250 zł
warsztaty

Miejsca

Opinie (8)

 • Ja idę z synem na piwo

  później pogramy na konsoli, a wieczorem może coś ciekawego obejrzymy

  • 14 0

 • Ceny z kosmosu

  • 12 1

 • Wszędzie (1)

  tylko dawaj kasę.

  • 9 3

  • Joooo,

   bo Bombelkom wszystko się za darmo należy i sama możliwość przebywania w towarzystwie Bombelka to odpowiednia gratyfikacja...

   • 3 2

 • Ja wyganiam dzieci do zbierania złomu bo 500+ nie styka.

  • 2 2

 • Bardziej przydałby by się jakieś survivale, teoria i praktyka, pierwsza pomoc, zbieranie plecaka ewakuacyjnego itp. Ciężkie czasy idą...

  • 2 2

 • Bardzo drogo

  • 6 0

 • 250 zł za 2h warsztatow malowania bombek?!

  Luuudzie,czy dobrze się czujecie?

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Wydarzenia

Wystawa budowli z klocków Lego (2 opinie)

(2 opinie)
33 - 35 zł
wystawa

Wystawa dinozaurów Di­no­world (5 opinii)

(5 opinii)
45 zł
wystawa

Unikaj statków, gdzie nie mają zwierząt. Zwierzęta na Darze Pomorza - wystawa czasowa (1 opinia)

(1 opinia)
28 zł
wystawa

Najczęściej czytane