• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Ostatni weekend w tym roku. Zaplanuj go rodzinnie

Anna Żukowska
27 grudnia 2019 (artykuł sprzed 2 lat) 
Opinie (1)
Może po świętach warto weekend spędzić bardziej aktywnie. Może po świętach warto weekend spędzić bardziej aktywnie.

Ledwo skończyły się święta, a już mamy sobotę i niedzielę. Sprawdźcie, dokąd się wybrać z dziećmi w ostatni weekend w tym roku.Weekendowe atrakcje dla rodzin w Trójmieście:

Idziemy do lasuNa pewno milej spędzałoby się nam wolne dni w zimie, gdyby za oknem było choć trochę śniegu. Jednak nie ma co narzekać i pomimo jego braku, warto się wybrać na spacer do lasu na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację. Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto. Tym razem biegi odbędą się w okolicach Złotej Karczmy (zbiórka: SP nr 7). Zabierzcie z sobą całą rodzinę - organizatorzy przygotowali jak zawsze trasę rodzinną, przejezdną dla wózków i taką, którą pokonają nawet małe nóżki. Niedziela, godz. 9:30-14:30. Bilety: 1-15 zł.

Sylwester ciut wcześniejA jeśli macie ochotę pobawić się na zabawie sylwestrowej z dziećmi, to możecie to zrobić dwa dni przed prawdziwym sylwestrem, tuż po godz. 12, tyle, że w południe. Miasto Aniołów zaprasza na magiczną, Sylwestrową zabawę, podczas której poznacie tajniki tańca hula, wspólnie poszukacie hawajskiego skarbu i spotkacie się z Vaianą. Będą wesołe konkurencje, zabawy muzyczne, sylwestrowe koło fortuny, balonowe palmy i wiele innych atrakcji. Animatorzy zapewnią dzieciom wiele zabaw, będzie też można pograć w gry planszowe i pobawić się w kąciku zabaw. Niedziela, godz. 12:30. Bilety: 15 zł.

Miasteczko Noworoczne w SopocieJeśli byliście już na jarmarkach świątecznych w Gdańsku i w Gdyni, czas wybrać się do Sopockiego Miasteczka Noworocznego, np. przy okazji spaceru na molo. Swoją działalność rozpocznie w sobotę, o godz. 17 paradą karnawałową, którą poprowadzą szczudlarze w kostiumach retro. Podczas spotkania z władzami miasta, dla mieszkańców i gości będą przygotowane słodkości i ciepła herbata. Codziennie, między godz. 18 a 21 będziecie mogli posłuchać muzyki na żywo. W niedzielę i poniedziałek, o godz. 16 w miasteczku pojawią się kuglarze i klauni, a animatorzy poprowadzą rodzinne warsztaty gry na różnych instrumentach. Będzie też można przejechać się na bajkowej karuzeli (czynna w godz. 13-22). Miasteczko będzie działać do 6 stycznia, wstęp wolny.

Weekendowe poranki filmowe zobaczycie m.in. w Helios Gdynia i Helios Forum Gdańsk. Weekendowe poranki filmowe zobaczycie m.in. w Helios Gdynia i Helios Forum Gdańsk.

A może kino?W Helios Gdynia i Helios Forum Gdańsk możecie się wybrać na Filmowe poranki. W niedzielę, na dużym ekranie, zobaczycie Maszę i Niedźwiedzia. To uwielbiana przez dzieci i dorosłych na całym świecie, rosyjska bajka o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu. Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Niedziela, godz. 10:30. Bilety: 18,9 zł.

Kiedy szkoła zamknięta...Na koniec mamy propozycję na znalezienie opieki, kiedy szkoły mają przerwę świąteczno-noworoczną. Elefun zaprasza na Warsztaty świąteczne prowadzone w formie półkolonii w dniach 30 i 31 grudnia oraz 2 i 3 stycznia. Organizatorzy zapewniają opiekę w godzinach, w których jej potrzebujecie (sala jest czynna w godz. 8-19), zabawę na zewnętrznym oraz wewnętrznym placu zabaw, aktywności na świeżym powietrzu, warsztaty kreatywne i wyżywienie. Koszt to 100 zł/dzień od dziecka. Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 58 732 22 63, grupa rusza od pięciu osób.

Miejsca

Wydarzenia

Opinie (1) 2 zablokowane

  • Dla każdego coś fajnego.Życze miłego wypoczynku w rodzinnym gronie.

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

Przeprowadzki - wystawa rodzinna

wystawa

Małe ABC - seans w planetarium

projekcje filmowe, pokaz

Poranki filmowe w GCF

projekcje filmowe

Najczęściej czytane