Wiadomości

Playground Arena na gdańskim stadionie

Zobacz, jaki atrakcje czekają na dzieci w Playground Arenie

Ścieżka rowerowa w tropikach, statek w dzikiej dżungli czy tajemniczy tunel - to tylko część atrakcji, jakie powstały przy Stadionie Energa Gdańsk zobacz na mapie Gdańska. Playground Arena - to jeden z największych w Trójmieście placów zabaw, który łączy w sobie zabawę i edukację. Z atrakcji mogą korzystać dzieci w różnym wieku, maksymalnie do lat 12. Jest ona dostępna codziennie w godz. 10-22.Czy kiedykolwiek byłe(a)ś na Fun Arenie?

tak, wielokrotnie 17%
tak, ale tylko jeden raz 11%
nie, ale chętnie się tam wybiorę 60%
nie, to nie dla mnie 12%
zakończona Łącznie głosów: 532
Fun Arena to park rozrywki, który znajduje się na terenie gdańskiego stadionu. Na ponad 9 tys. m kw. powierzchni znajduje się tutaj m.in. tor gokartowy, hala do gry w elektronicznego paintballa, pokoje ucieczek czy kolejka tyrolska.

Na początku sierpnia na Fun Arenie została uruchomiona nowa atrakcja, przeznaczona specjalnie dla dzieci. Mowa o Playground Arenie, czyli jednym z największych i najnowocześniejszych placów zabaw w Trójmieście.

Playground Arena składa się z sześciu różnorodnych torów do ćwiczeń, które - oprócz zabawy - mają za zadanie również wspomóc rozwój ruchowo-motoryczny. Każdy z nich jest przystosowany do wieku i sprawności fizycznej dzieci.

- Myśląc o Playground Arenie, chcieliśmy stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której dzieci znajdą atrakcje łączące naukę i zabawę. W przygotowanych przez nas strefach pociechy poćwiczą sprawność ruchową, nauczą się samodzielności i logicznego myślenia, a także zabawy w grupie rówieśników - tłumaczy Paulina Drozdowicz, właścicielka sali zabaw.
A oto poszczególne strefy, z których składa się Playground Arena:

 • Strefa główna, czyli największa budowla z mnóstwem przestrzeni do zabawy i nauki. Tematycznie nawiązuje do lasu tropikalnego. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.
 • Edukacyjna ścieżka rowerowa to miejsce, gdzie maluchy mogą nauczyć się nie tylko jazdy na dwóch kółkach, ale również zapoznać się z regułami poruszania się po drodze dwupasmowej, zasadami korzystania z przejścia dla pieszych oraz sygnalizacją świetlną.
 • Strefa dla najmłodszych, stworzona z myślą o maluchach w wieku do 3 lat. Jej przestrzeń zbudowana jest z kolorowych klocków, wykonanych z miękkiego i odpornego na wilgoć materiału. Można je dowolnie przestawiać i samodzielnie zbudować z nich nową trasę. Najmłodsi mogą bawić się tutaj w basenie wypełnionym piłeczkami.
 • Drabinkowe wyzwanie polega na pokonaniu trasy bez dotykania ziemi. Dzieci ćwiczą w ten sposób koncentrację i koordynację ruchową. Tor przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat.
 • Miniwspinaczka, czyli ścianka wspinaczkowa, to okazja do sprawdzenia wytrzymałości i sprawności ruchowej malucha, a także przezwyciężenia przez niego lęku wysokości.
 • Statek w dzikiej dżungli to miejsce przeznaczone przede wszystkim do zabaw w grupie. Na dzieci czekają tutaj m.in. kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek czy tajemniczy tunel. Strefa przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.Możesz zostawić dziecko pod opieką

Playground Arena jest otwarta codziennie w godz. 10-22. Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od dnia tygodnia. Od poniedziałku do piątku, 1 godzina zabawy kosztuje 13,99 zł, 2 godziny 18,99 zł, a bez limitu 23,99 zł. Opłata dodatkowa za każdą przekroczoną minutę wynosi 25 groszy. Natomiast w sobotę i niedzielę, 1 godzina zabawy kosztuje 18,99 zł, 2 godziny 23,99 zł, bez limitu 28,99 zł. Wspomniana wcześniej opłata dodatkowa wynosi wówczas 30 groszy. Wszystkie podane ceny to ceny za jedno dziecko.

Rodzice, którzy nie mają czasu towarzyszyć swoim pociechom, mogą zostawić je pod opieką pracowników placu zabaw. Godzina opieki nad jednym dzieckiem kosztuje 14,99 zł.

W Playground Arenie można również zorganizować dzieciom imprezę urodzinową. Rodzice mają do wyboru trzy pakiety: podstawowy, rozszerzony i maxi. Ich ceny są zróżnicowane w zależności od dnia tygodnia oraz liczby zaproszonych gości. Szczegółowy cennik znajduje się tutaj.

Zapisów na plac zabaw można dokonać osobiście w recepcji, a także pod numerem telefonu 733-843- 843 lub drogą mailową: recepcja@playgroundarena.pl

Opinie (86) 4 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum dziecko

 • żłobki/klubiki (2) Dzień dobry, Ten post skierowany jest do rodziców małych pociech, jak również tych którzy...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Sylwia

 • Higiena siusiaka (2) Mamy chłopców,poradzcie proszę.synek ma prawie 5 lat. dopiero od niedawna mozna odciągnąć...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Mama chlopca

 • Jasnobrązowe plamienia... (3) Dziewczyny wiem,że nie jesteście lekarzami,ale może chociaż wysłuchacie...w litych orzeslzam...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Olka

 • Ileostomia u noworodka Czy są tu mamy dzieciaczków z wyłonioną stomią na jelicie cienkim?Synek kilka dni temu mial...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: talka

wszystkie tematy »