Wiadomości

stat

Przejedź się supersamochodem i wesprzyj hospicjum

Przejażdżka supersamochodem to marzenie wielu kierowców.
Przejażdżka supersamochodem to marzenie wielu kierowców. fot. Devil-Cars

Osoby, które w najbliższą sobotę pojawią się na Autodromie Pomorze w Pszczółkach będą miały niecodzienną okazję wykręcić kilka okrążeń za sterami m.in. Astona Martina DB9, Ferrari F430 czy Lamborghini Gallardo, a dodatkowo wesprzeć Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Organizator z każdego wykupionego przejazdu na torze przeleje 10 zł na konto fundacji.10 zł z każdego przejazdu przelane na konto hospicjum - to twoim zdaniem:

Zobacz wyniki (408)
Przejechać się Ferrari albo Lamborghini to marzenie wielu kierowców. Marzenie, które jest na wyciągnięcie ręki, bo można je spełnić w najbliższą sobotę, 14 września, na torze w Pszczółkach. Oczywiście trzeba za nie zapłacić, i to niemało, bo koszt jednego okrążenia na kilometrowej nitce toru za kierownicą np. Ferrari F430 wynosi 299 zł. Za 10 okrążeń trzeba zapłacić... 2099 zł. Nieco mniej kosztuje przejażdżka w fotelu pasażera.

Z każdego wykupionego przejazdu firma Devil-Cars przekaże na konto Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci 10 zł. Na pierwszy rzut oka - spoglądając na cennik przejazdów - ta kwota nie powala, ale biorąc pod uwagę liczbę wykupionych przejazdów, może zebrać się pokaźna suma. Organizatorzy sprzedali na sobotę 370 voucherów, a to oznacza, że na konto fundacji trafi blisko 4 tys. zł.

14 września na torze w Pszczółkach będzie można przejechać się m.in. Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Astonem Martinem DB9, Nissanem GT-R, KTM X-BOW, Mitsubishi Lancerem Evo X, Subaru STI Turbo, Fordem Mustangiem GT oraz Subaru Imprezą WRX.

Impreza rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 16.

Opinie (40) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum dziecko

wszystkie tematy »

Polecane imprezy

kalendarz imprez »