Wiadomości

stat

Rekordowe nabory do My Football Schools

My Football Schools to nowoczesne akademie piłkarskie w północnej Polsce.
My Football Schools to nowoczesne akademie piłkarskie w północnej Polsce. mat. prasowe My Football School

Trwają zapisy do jednej z największych akademii piłkarskich dla dzieci w północnej Polsce. My Football Schools oraz My 1st Football zapraszają wszystkich małych piłkarzy oraz piłkarki w wieku od 2 do 12 lat na niezapomnianą przygodę. Zajęcia odbywają się na terenie całego Trójmiasta oraz w kilkunastu innych oddziałach na terenie całego woj. pomorskiego oraz woj. warmińsko-mazurskiego.- Ogromne zainteresowanie naszymi zajęciami pokazuje, że pomimo wszechobecnych smartfonów i siedzącego trybu życia ludzie są coraz bardziej świadomi, jak ważna jest aktywność fizyczna dla zdrowia ich dzieci czy jak ważna jest umiejętność współpracy w grupie oraz motywacji do działania. Od startu naborów dwa tygodnie temu na zajęcia My 1st Football oraz My Football Schools zgłosiło się blisko 300 osób - opowiada prezes Akademii - Dominika Stefanowska.
My Football Schools to nowoczesna akademia piłkarska działająca w północnej Polsce. MFS zaraża pasją do piłki nożnej w aż 12 miastach na terenie całego Pomorza. W 50 grupach treningowych trenuje blisko 500 zawodników. MFS prowadzi nabór dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

- Celem naszych Akademii jest przede wszystkim nauczyć dziecko grać w piłkę, ale też zarazić wielką pasją do tego sportu. Przykładamy też dużą wagę do wychowania zawodnika w duchu Fair Play i uczciwej rywalizacji. Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, pasjonaci futbolu z odpowiednim podejściem do małych piłkarzy - opowiada Jan Liman - dyrektor zarządzający Akademią MFS.
Akademia Piłkarska MFS dba, aby zajęcia odbywały się w możliwie najlepszych warunkach.

- Ogrzewane, całoroczne hale piłkarskie, wysokiej jakości orliki oraz odpowiednio przygotowane boiska naturalne to w MFS norma - dodaje Jan Liman.
Akademia oferuje też bezpieczny, dopasowany sprzęt do wieku zawodników oraz ubezpieczenie PZU Sport dla każdego. MFS posiada również nowoczesny system zarządzania oraz autorski system szkolenia - My Football Coaching System z podziałem na dwie ścieżki rozwoju: podstawową i ukierunkowaną.

- Nasze drużyny regularnie biorą udział w wielu turniejach oraz w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZPN. Ze względu na skalę projektu dla najzdolniejszych organizujemy też cykliczne zgrupowania kadr regionalnych MFS oraz dedykowane obozy piłkarskie oraz półkolonie - mówi Jan Liman.
Oferta MFSu skierowana jest zarówno do dzieci zaczynających swoją przygodę z piłką nożną jak i dla tych bardziej zaawansowanych.

- W ukierunkowanych grupach dla dzieci z roczników 2010-2012 trenuje na terenie całego Trójmiasta blisko 100 zawodników. Grupy zaawansowane mają zajęcia nawet cztery razy w tygodniu: trzy treningi piłkarskie oraz jeden trening motoryczny. Objęte są też specjalnym systemem monitorowania zawodników - dodaje Jan Liman.
My Football Schools organizuje też własne rozgrywki ligowe dla najmłodszych - My Football FUN League, które biją rekordy popularności.Masz 2 lub 3 latka?


Koniecznie sprawdź My 1st Football. To najbardziej piłkarskie zajęcia dla Twojego maluszka z aktywnym udziałem Rodzica. Udział w zajęciach M1F gwarantuje harmonijny rozwój fizyczny, uczy systematyczności, dobrej organizacji i zdrowej dyscypliny. Udział w zajęciach My 1st Football wzmacnia pozytywne cechy osobowości małych piłkarzy, dbając o ćwiczenie umysłu, koncentracji, pamięci, ogólnych zdolności poznawczych, rozwój poczucia własnej wartości i pewności siebie.

- Damy Ci dużo radości spędzenia czasu z dzieckiem w iście piłkarskim klimacie, nauczymy Twojego maluszka pracy w grupie oraz podstaw piłkarskiego rzemiosła - zaprasza Marcin Niemyjski - manager ds. rozwoju Akademii
Aktualnie trwa nabór dla dzieci z roczników 2016 i 2017. Zajęcia M1F odbywają się w każdą sobotę na całorocznych halach piłkarskich w Gdańsku oraz w Gdyni i wielu innych miastach na całym Pomorzu. Liczba miejsc jest mocno ograniczona!Więcej niż szkółka piłkarska


My Football Group to marka spełniająca marzenia małych piłkarzy. Oprócz treningów czysto piłkarskich Akademia proponuje swoim podopiecznym wiele innych iście futbolowych atrakcji.

Wyjątkowe obozy treningowe oraz półkolonie w ramach My Football Camps. Wspólne wyjścia integracyjne, turnieje tatusiów, piłkarskie urodziny w ramach My Football Events. Dodatkowe treningi piłkarskie oraz motoryczne w ramach My Football Power i wiele innych.

- Szykujemy się też do pierwszego wyjazdu na mecz ulubionej drużyny, zagranicznych turniejów oraz stażów w największych Akademiach w Europie w ramach projektu My Football Tours - kończy Jan Liman.


Wejdź do gry!


Zapisz się jeszcze dzisiaj na dwa pierwsze bezpłatne zajęcia i na własne oczy przekonaj się o jakości zajęć MFS oraz M1F.

Miejsce można zarezerwować, wypełniając formularz online na stronie internetowej www.my-football.pl. Rejestracja jest niezobowiązująca.

Więcej informacji:
tel. 579 973 343
zapisy@my-football.pl
www.my-football.pl
https://www.facebook.com/MyFootballSchools
https://www.facebook.com/pg/My1stFootball
https://www.facebook.com/mfcamps/

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Informacje

Reklama

Forum dziecko

 • Gdzie zajecia z nauki fotografowania... Czy znacie jakies miejsca,gdzie w Gdańsku prowadzone sa zajecia z fotografii dla dzieci 6...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

 • Przedszkole Bajkoland (3) hej niedawno sie przeniosłam do gdyni i znalazłam przedszkole Bajkoland co o nim myślicie ??

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: patrycja

 • Jak się mieszka na Obłużu? Hej Kochani, planuję zakup mieszkania na Obłużu, ale trochę się obawiam hałasu dochodzącego...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Karo

 • Ośrodek Terapii Hej, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Ośrodkiem Terapii Forest? Potrzbuje pomocy moja...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: kasia123321

 • Ciąża NFZ brak terminów (17) Kobitki ratujcie...jestem w 7tc. Jak zrobiłam na początku maja test to zadzwoniłam do...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Monajka

 • Wczesna hipotrofia (4) W 17 tygodniu ciąży stwierdzono u mnie znaczną hipotrofię płodu. Aktualnie zaczął się 23...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: AS

 • Czy ciągniecie ciągle zasiłek na... (8) Co na to Wasi pracodawcy? Jest dziwne patrzenie czy presja powrotu?

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: kilemol

 • Ile płacicie opiekunce do dziecka? (16) Jesienią kończy mi się urlop macierzyński i mam zamiar wrócić do pracy. Dziecko jest już...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Mmm

 • dobry doświadczony psycholog (11) witam, szukam naprawde dobrego psychologa rozwojowego. Moja córka jest w 1szej klasie ale...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: fungi76

 • Czy w Trójmieście wśród dzieci jest... (9) objawiający się stanem podgorączkowym od kilku dni i właściwie tylko tym? Syn ma od środy...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: miłamamam

wszystkie tematy »