• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Restauracja dla fanów Harrego Pottera powstaje w Gdańsku

23 maja 2023, godz. 09:00 
Opinie (35)
Już od samego wejścia poczujesz jakbyś znalazł się w świecie z książek JK Rowling. Już od samego wejścia poczujesz jakbyś znalazł się w świecie z książek JK Rowling.

W Gdańsku powstaje Restauracja Ministerstwo Magii Gdańsk i już niebawem zaprosi nas do magicznego świata Harry'ego Pottera. Będzie to największy lokal tego typu w naszym kraju. Fantastyczne miejsce, by smacznie zjeść, spędzić magicznie czas czy wziąć udział w czarodziejskich lekcjach magii.To tylko niewielki ułamek tego, co dla nas szykują twórcy tego miejsca. Możemy być pewni, że to będzie miejscówka pełna magii i cudownych emocji tworzona przez fanów dla fanów Harry'ego Pottera.

Każda z sal o innym motywie przewodnimJuż od samego wejścia poczujesz jakbyś znalazł się w świecie z książek JK Rowling. Twoją uwagę przykuje fantastyczny, szeroki hol z kolorowymi witrynami niczym na najmagiczniejszej ulicy w Londynie. Ściany będą zdobić ruchome obrazy w złotych ramach. Nie zabraknie oczywiście latających mioteł, kominków, fantastycznych stworzeń, peronu 9 ¾ czy nawet sławnego schowka pod schodami. Aktualnie dopracowywany jest najmniejszy szczegół tego miejsca. Podobnie jak w przypadku Ministerstwa Magii Szczecin twórcy wraz z zacną ekipą swoich magicznych, zdolnych ludzi malują, tworzą a nawet i rzeźbią w drewnie sięgając przy tym po nietuzinkowe rozwiązania. Tu się naprawdę dzieje magia!

Każda z sal posiadać będzie inny motyw przewodni, a to oznacza, że Ministerstwo kryje wiele tajemniczych zakamarków. Samo miejsce posiada wyjątkową historię na mapie Gdańska, do której jak mówią twórcy, jeszcze nie raz będą wracać.

Poza wnętrzem stylowo utrzymana będzie również karta menu. Ale uważaj, aby otrzymać zamówienie, będziesz musiał wypowiedzieć przynajmniej jedno zaklęcie z Harrego Pottera! Co znajdziemy w menu, póki co nie zdradzają jeszcze szczegółów, ale podobno karta zadowoli nawet najbardziej wygłodniałego trolla. Chociaż jak sami twórcy wspominają: i tak spędzicie połowę czasu na oglądaniu fantastycznej scenerii wokół was i robieniu pamiątkowych fotek z wizyt w tym magicznym miejscu!

  • Już od samego wejścia poczujesz, jakbyś znalazł się w świecie z książek JK Rowling.

A kto stoi za tym całym przedsięwzięciem?Podobnie jak w książkach - trójka przyjaciół zafascynowana magicznym światem. Od roku z ogromną przyjemnością goszczą Potterhead z całej Polski w szczecińskim Ministerstwie Magii, a od 13 lat pod bardzo dobrze znaną w Trójmieście marką - TravelKIDS.PL spełniają dziecięce marzenia organizując najmagiczniejsze kolonie w polskich zamkach. Podczas których młodzi Czarodzieje mogą uczestniczyć w magicznych lekcjach m.in. z prawdziwymi sowami. Jeśli masz w domu fana Harrego Pottera w wieku 8-16 lat to mogą ci pomóc! Jeszcze kilka miejscówek na tegoroczne kolonie wyczarują a nawet i na półkolonie w Gdańsku czy Gdyni.

Niezależnie czy jesteś fanem Harrego Pottera czy nie, to miejsce, które będziesz musiał odwiedzić w Trójmieście! Abyś nie przegapił żadnej sowy z informacjami prosto z Ministerstwa Magii Gdańsk zaobserwuj profile:

Facebook

Restauracja Ministerstwo Magii Gdańsk

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (35)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Wydarzenia

Wystawa budowli z klocków Lego

33 - 35 zł
wystawa

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

spotkanie, warsztaty

Ćwicz z mistrzem w "Zakopiance" (1 opinia)

zajęcia rekreacyjne, trening

Najczęściej czytane