wydarzenie

stat

Salsa w chustach

data:
w każdy piątek (do 30.11)
godzina:
14:00 - 15:00
miejsce:

Laboratorium Innowacji Społecznych  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 (Budynek IV, część A)
bilety:
wstęp wolny - szczegóły w opisie

Zapraszamy do Pracowni LIS na "Salsę w chustach"! Zajęcia taneczne bazują w pierwszej kolejności na rozgrzewce oraz ruchach ciała zaczerpniętych z takich stylów jak: salsa, bachata, merengue i lambada.Tempo i zakres zajęć tanecznych jest dostosowane do możliwości uczestników. Wykonywany taniec rodziców z dziećmi w chustach/ nosidłach jest zmodyfikowany do tego stopnia, by zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę tańczącej "parze"
.
Ćwiczenia taneczne dodatkowo spełniają funkcję wzmacniającą i ułatwiają modelowanie sylwetki.

Noszenie dzieci w chustach jest bezpieczne i pozwala na utrzymanie fizjologicznej pozycji dziecka a prawidłowo zawiązana chusta/ dobrane nosidło zapewniają bezpieczeństwo w trakcie zajęć tanecznych.
Efektem udziału w zajęciach jest nauka tańca, polepszenie kondycji fizycznej i samopoczucia, integracja i wspólna zabawa rodziców i dzieci.

Zajęcia poprowadzi instruktorka tańca, a w ich trakcie także będzie obecny doradca noszenia.

Warsztat "Wstęp do salsy w chustach" oraz "Salsa w chustach" będą odbywały się regularnie - co tydzień, w piątki do końca listopada 2018 r. (z przerwą wakacyjną).

Do zobaczenia w piątek, 2 marca w godz. 14.00-15.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Warsztaty realizowane w ramach przedsięwzięcia "Matka Natura - rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście" - projektu zwycięskiego w konkursie "Przyjazna dzielnica" edycja 2017.
Partnerami w projekcie "Matka Natura - rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście" są: Rada Dzielnicy Śródmieście, Laboratorium Innowacji Społecznych, Fundacja Bomalihu, Fundacja Matka Natura, Fundacja La Buka.

Konkurs "Przyjazna dzielnica" ma na celu budowanie lokalnej społeczności w oparciu o wspólne diagnozowanie potrzeb i kreowanie dla nich stosownych rozwiązań.
Informacja o biletach:
Obowiązują zapisy - www.salsawchustach.evenea.pl

Liczba miejsc ograniczona.
Wstęp do salsy w chustach

w każdy piątek (do 30.11), godz. 13:00 - 14:00

Wstęp wolny
Warsztaty noszenia dziecka w chuście dla par
paź 15

poniedziałek, godz. 18:00 - 20:00

Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Informacje

forum rodzina i dziecko

Najczęściej czytane