• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Strefa relaksu zamiast placu zabaw na Bulwarze Nadmorskim

Michał Sielski
31 lipca 2022, godz. 09:00 
Opinie (274)
Na leżaku można odpocząć w cieniu drzew. Na leżaku można odpocząć w cieniu drzew.

Był plac zabaw, ale z biegiem czasu jego stan się pogarszał. Urzędnicy nie zdecydowali się go jednak wyremontować. Został w całości zdemontowany, a w jego miejscuMapka zasiano trawę i zaplanowano miejsce relaksu z leżakami i hamakami. Ale trzeba przynieść swoje.Kiedy odwiedzasz trójmiejskie plaże?

Strefa relaksu powstała na końcu Bulwaru NadmorskiegoMapka, na wysokości Polanki Redłowskiej. Składa się obecnie z dwóch leżaków, trzech podwójnych stojaków na hamaki i wschodzącej trawy. Można tam położyć się na hamaku lub leżaku oraz popatrzeć na morze i posłuchać szumu fal.

- Mini strefa relaksu przeznaczona jest dla każdego. Z hamaka lub leżaka można podziwiać morze i odpocząć w cieniu drzew. To bardzo urokliwe miejsce, dlatego mamy nadzieję, że mieszkańcy i turyści chętnie będą spędzać tam czas. Zarówno stojaki na hamaki, jak i leżaki są już gotowe, także zachęcamy do relaksu - zachwala Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni.

Hamaki swoje. "Ze względów higienicznych"Stojaki na hamaki są w miejscu placu zabaw. Stojaki na hamaki są w miejscu placu zabaw.
Problem w tym, że hamaków nie ma. I nie będzie. Zamontowano jedynie stojaki na nie.

- Nie można było po prostu wyremontować placu zabaw? Zamiast tego mamy dwa miejskie mebelki i puste stojaki, bo hamaków nie ma - denerwuje się nasz czytelnik, pan Sławomir.
Urzędnicy tłumaczą, że to świadoma decyzja, którą podjęto ze względów higienicznych. Dlatego każdy chętny na wypoczynek musi przynieść własny hamak i zaczepić go o specjalnie do tego przygotowane haki na słupach.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (274)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

Przeprowadzki - wystawa rodzinna

wystawa

Małe ABC - seans w planetarium

projekcje filmowe, pokaz

Poranki filmowe w GCF

projekcje filmowe

Najczęściej czytane