Wiadomości

Sylwestrowa noc także dla dzieci. Zobaczcie, jak mogą bawić się najmłodsi

Sylwestrowa zabawa to również bale dla najmłodszych, tego dnia wiele imprez dla dzieci organizowanych jest w Trójmieście.
Sylwestrowa zabawa to również bale dla najmłodszych, tego dnia wiele imprez dla dzieci organizowanych jest w Trójmieście. fot. 123rf.com

Najbliższy, ostatni już weekend tego roku, upłynie nam wszystkim w cieniu różnych imprez sylwestrowych. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Wśród propozycji można znaleźć bale dla dzieci.Sylwestrowe atrakcje dla dzieci w Trójmieście:


Zorganizowanie sobie zabawy sylwestrowej - jeśli jest się rodzicem małego dziecka - nie należy do najłatwiejszych zadań. Do wyboru mamy zabawę w domu i np. zaproszenie gości, którzy również mają małe dzieci, zostawienie dzieci u dziadków (jeśli ktoś ma taką możliwość) czy wynajęcie profesjonalnej opieki. Jednak od kilku lat poszerza się też oferta zabaw sylwestrowych z nocowaniem dla kilkulatków.

Rodzinny sylwester do godz. 22

Pierwszą propozycją, jaką dla was mamy, jest rodzinna zabawa sylwestrowa w Ciuciubabce. Co prawda zabawa skończy się przed północą, ale rodziców małych dzieci, mających niedobory snu, nie powinno to zmartwić. W programie m.in. łagodna muzyka dla maluszków, zabawy balonikami, sylwestrowe dekoracje, wystrzałowe confetti czy minibasen z piłkami. Będzie można tez zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z sylwestrowymi akcesoriami, a dla małych i dużych przewidziano przekąski. Niedziela, godz. 18-22. Bilety: 53 zł normalny, 17 zł ulgowy. Dzieci do lat dwóch: bezpłatnie. Obowiązują zapisy: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl.

Sylwester w Loopy's World

Od lat stałym punktem na sylwestrowej mapie imprez dla dzieci jest Loopy's World. To propozycja dla dzieci od 6. roku życia. Opiekę nad dziećmi możecie powierzyć animatorom, a sami wybrać się na bal dla dorosłych. W programie m.in. bal przebierańców - dzieci mogą już przyjść przebrane w ulubiony kostium lub stworzyć go na miejscu. Nie zabraknie gier i zabaw w czarodziejskim klimacie, zabaw w przestrzeni sali czy tworzenia magicznych mikstur i eliksirów. Odbędzie się też sylwestrowa sesja zdjęciowa i wiele innych atrakcji. Dla uczestników przewidziano bufet z jedzeniem i śniadanie. Dzieci można odebrać albo o godz. 1 albo następnego dnia do południa. Bilety: 190-230 zł. Obowiązują zapisy poprzez stronę organizatora. Niedziela, godz. 18.

Nocowanka w stylu Disney

Zabawę z nocowaniem dla dzieci nieco młodszych (od 4. roku życia) organizują też Czuprynki Gdańsk. Odbywały się już tam nocowanki weekendowe, tym razem zabawa sylwestrowa ma być wyjątkowa, bo w klimacie Disneya. W programie, oprócz zabawy tanecznej, m.in. zabawy i konkursy z bohaterami filmów, noworoczne kino i zimne ognie. Dla dzieci przewidziano posiłki, wieczorne przekąski i śniadanie. Możliwy odbiór dzieci o godz. 1 lub o godz. 11 następnego dnia. Bilety: 280-340 zł. Obowiązują zapisy: basia@czuprynki.pl. Niedziela, godz. 18.

Sylwester dla najmłodszych

Na koniec mamy propozycję sylwestra z nocowaniem dla dzieci w wieku 1-4 lata w punkcie opieki Kotek-Mamrotek. W programie gry i zabawy dostosowane do wieku uczestników, zabawa taneczna, malowanie buziek i seans bajkowy. Dla dzieci przewidziano zdrowe przekąski. Dzieci można odebrać w poniedziałek, do godz. 10. Niedziela, godz. 18. Koszt: 150 zł, rodzeństwo: 75 zł. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 504 904 016.

Opinie (18) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum dziecko

wszystkie tematy »