wydarzenie

stat

Wstęp do salsy w chustach

data:
w każdy piątek (do 30.11)
godzina:
13:00 - 14:00
miejsce:

Laboratorium Innowacji Społecznych  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 (Budynek IV, część A)
bilety:
wstęp wolny - szczegóły w opisie

Zapraszamy do Pracowni LIS na spotkanie "Wstęp do salsy w chustach"! Nauczymy się wiązania chust. Jest to działanie skierowane do rodziców chcących wziąć udział w zajęciach Salsa w chustach (zajęcia "Salsa w chustach" odbywają się bezpośrednio po "Wstępie do salsy").Zapraszamy osoby, które miały już jakieś doświadczenia z chustą i/lub nosidłem - jak również do osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z noszeniem.

W trakcie spotkania poznacie wiązania adekwatne do wieku dziecka (kieszonka lub 2X) lub odpowiednio dopasujemy nosidło (polecamy tylko nosidła ergonomiczne z szerokim panelem, dopasowane do wieku i budowy dziecka, które pozwalają uzyskać fizjologiczną pozycję "żabki"; nie nosimy dziecka "przodem do świata").

To także forma spotkania integracyjnego dla rodziców i dzieci biorących udział w zajęciach "Salsa w chustach" - można w jego trakcie spokojnie przygotować się do zajęć, przebrać i nakarmić swoje dziecko, a także porozmawiać z innymi rodzicami noszącymi swoje maluchy.

Spotkanie poprowadzi dyplomowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach.
Prosimy o zabranie stroju i obuwia sportowego oraz ubranka na zmianę dla dziecka.
Pamiętajcie też o wodzie.

Warsztat "Wstęp do salsy w chustach" oraz "Salsa w chustach" będą odbywały się regularnie - co tydzień, w piątki do końca listopada 2018 r. (z przerwą wakacyjną).

Do zobaczenia w piątek, 2 marca, w godz. 13.00-14.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Warsztaty realizowane w ramach przedsięwzięcia "Matka Natura - rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście" - projektu zwycięskiego w konkursie "Przyjazna dzielnica", edycja 2017.
Partnerami w projekcie "Matka Natura - rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście" są: Rada Dzielnicy Śródmieście, Laboratorium Innowacji Społecznych, Fundacja Bomalihu, Fundacja Matka Natura, Fundacja La Buka.

Konkurs "Przyjazna dzielnica" ma na celu budowanie lokalnej społeczności w oparciu o wspólne diagnozowanie potrzeb i kreowanie dla nich stosownych rozwiązań.
Informacja o biletach:
Obowiązują zapisy - www.wstepdosalsy.evenea.pl

Liczba miejsc ograniczona.
Salsa w chustach

w każdy piątek (do 30.11), godz. 14:00 - 15:00

Wstęp wolny
Warsztaty noszenia dziecka w chuście dla par
paź 15

poniedziałek, godz. 18:00 - 20:00

Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Informacje

forum rodzina i dziecko

Najczęściej czytane