• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Wymarzone półkolonie dla twojego dziecka

11 grudnia 2013 (artykuł sprzed 9 lat) 
Półkolonie pływackie organizowane w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku umożliwią dzieciom nabycie nowych umiejętności pływackich. Półkolonie pływackie organizowane w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku umożliwią dzieciom nabycie nowych umiejętności pływackich.

Ferie to dla najmłodszych czas szaleństwa i zabawy, dlatego warto je odpowiednio zorganizować. Dobrą zabawę, połączoną ze zdobywaniem nowych umiejętności zapewnią dziecku półkolonie pływackie, organizowane w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku.Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, na które tak bardzo czekają najmłodsi. Nic dziwnego, to przecież idealna okazja do odpoczynku od szkolnych ławek i obowiązków. To też czas, w którym rodzice, szczególnie tych najmłodszych pociech, zastanawiają się, jak przyjemnie i odpowiednio zagospodarować dziecku wolny czas.

Idealnym pomysłem bez wątpienia będą półkolonie pływackie, które ponownie organizowane są w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, w dogodnej lokalizacji, przy ul. Subisława zobacz na mapie Gdańska na Żabiance. To doskonała propozycja dla dzieci, które lubią aktywny wypoczynek i chcą nauczyć się pływać od podstaw lub szukają okazji do doskonalenia swoich umiejętności.

Zajęcia prowadzić będzie wykwalifikowana kadra, m.in. Katarzyna Dulian - srebrna medalistka Mistrzostw Europy w pływaniu i rekordzistka Polski. Czy to zajęcia dla każdego dziecka? Tak, bowiem zarówno te w wodzie, jak i na lądzie będą dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

W trosce o komfort nauki i rozwijanie umiejętności pływackich, na pierwszych zajęciach dzieci zostaną przydzielone do grup według swoich umiejętności. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, będzie możliwość przeniesienia dziecka do innej grupy. W ten sposób każdy uczestnik zajęć będzie mógł realizować zindywidualizowany program, dostosowany dla jego pływackich umiejętności.

- Nasze zajęcia są prowadzone w sposób odpowiedzialny i świadomy, tak, by dzieci wiedziały, jaki efekt ma przynieść każde ćwiczenie i potrafiły zauważać własne postępy - mówi Karolina Olszanowicz, jedna z organizatorek imprezy i członek sztafety pochodni olimpijskiej podczas XXX Igrzysk 2012 w Londynie. - Zajęcia na pływalni odbywają się w grupach maksymalnie do 7-8 osób, a ich uczestników zachęcać mają do dalszego rozwoju - dodaje.

Pływalnia ZSSiO znajduje się w tym samym budynku, co pozostałe sale do ćwiczeń (gimnastyczna, judo, hala sportową itd.), w których będą odbywać się zajęcia. Po przygodzie w basenie zaplanowany jest czas na ciepły posiłek oraz na chwilę relaksu, zanim dziecko przystąpi do kolejnych aktywności.

Część lądowa uatrakcyjniona będzie przez ciekawe warsztaty kreatywnej edukacji, które przybiorą dedykowaną i specjalną formę zajęć.

"Warsztaty "Ja i ...", dzięki interaktywnej formie, mają pobudzić kreatywność dzieci, rozpalić ich ciekawość oraz zainspirować do rozwoju. - Chcemy zwrócić uwagę dzieci na ciekawe elementy otaczającego je świata i pokazać, jak wiele interesujących rzeczy dzieje się poza wirtualną rzeczywistością, udowodnimy, że komputer i elektronika to nie wszystko" - przekonują Natalia KlonowskaEwa Chince, trenerki.

Nie zabraknie również niespodzianek i specjalnie zaproszonych gości.

- W zeszłym roku dużo uśmiechu wywołało spotkanie z Kombo z Kongo, który podczas jednych warsztatów przeniósł dzieci w świat afrykańskiego życia. W tym roku zafundujemy dzieciom kolejną dawkę pozytywnych atrakcji, ale szczegółów nie mogę zdradzić, bo to przecież niespodzianka - mówi Katarzyna Dulian.

Program półkolonii stanowi przemyślaną i logiczną całość, a każdy z warsztatów rozwija inne umiejętności. W planie przewidziano warsztaty edukacyjno-rozwojowe oraz zajęcia gimnastyczne, taneczne, relaksacyjne i teatralne. Szczegółowy ich opis znajduje się na stronie półkolonii.

Podczas ferii opieka nad dzieckiem zapewniona będzie już od godziny 7:30 do 16:30. Rodzice nie muszą martwić się o ubezpieczenie czy posiłki - zadbali o nie organizatorzy, którzy zapewniają dziecku śniadanie, obiad, przekąski oraz wodę i soki owocowe. Na zakończenie półkolonii wszystkie uczestniczące w nich dzieci dostaną dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu pływackiego i warsztatów edukacyjno-rozwojowych.

Koszt i informacje o ofercie:

Tygodniowy koszt zajęć wynosi 589 zł., a turnus dziesięciodniowy - 999 zł. W ofercie znajduje się też opcja "Rodzica dzień wolny", która umożliwia uczestnictwo dziecka w jednym, wybranym dniu ferii zimowych. To koszt 120 zł.

Więcej informacji o feriach w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku znaleźć można na stronie półkolonii lub bezpośrednio u organizatorów, pod numerami telefonów: 728-839-700 - Katarzyna Dulian, 608 356 023 - Karolina Olszanowicz.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie (11) 2 zablokowane

 • piekna sprawa (1)

  3 dni zabawy za 600 zł

  • 5 2

  • za 5 dni z opieką od godz. 730-16.30, ze wszystkimi zajęciami, warsztatami na lądzie i w wodzie + wyżywienie, ubezpieczenie i sporo innych atrakcji.... :) Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą na http://www.smartfun.edu.pl :)

   • 3 0

 • Zaproponowałem Michałowi wyjazd na narty w tym roku (1)

  A skubaniec powiedział, że woli iść do was na pływanie :D

  • 6 0

  • Bardzo nam miło :)

   Zapraszamy i pozdrawiamy :)

   • 0 0

 • (1)

  za 450 zl to mam caly semestr nauki plywania z instruktorem, nie dziekuje

  • 2 2

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

 • Głupota

  Co za idiota robi ferie?Dzieci mają wolne od 20grudnia do 6stycznia potem 9dni szkoły i ferie.A później dwa i pół miesiąca bez wolnego.

  • 0 2

 • ;)

  Polecam , rok temu oddałam i teraz też oddam! Polecam z całego serca. Zajęcia były bardzo twórcze, mały nauczył się wkońcu pływać, a Pani bardzo przesympatyczne. Cena wysoka ale co się dziwić. Zadowolenie dziecka najważniejsze

  • 5 1

 • psss (1)

  Mega drogo:(

  • 1 3

  • A ja myślę że problem leży gdzie indziej. Takie stawki z tą ofertą, tak na logikę - naprawdę NIEdrogo. Tylko że mało zarabiamy niestety, stąd takie wrażenie. Przy dochodach jak w cywilizowanym kraju, można by nawet rzec, że taniocha.

   • 1 0

 • nie wiem czy drogo

  okazuje się, że wcale nie drogo:) wystarczy oddać dziecko na tydzień i od razu nie żal kasy jak dziecko wraca do domu i buzia mu się nie zamyka podczas opowiadań co to się tam nie działo ciekawego:) jak to super było na basenie jak na gimnastyce jak na tańcach było:) zadowolenie dziecka - bezcenne no i moje na pewno tam wrócą bo oprócz pytania o mikołaja to pytały o ferie na basenie:)

  • 7 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Wydarzenia

Warsztaty filmowe dla młodzieży

460 zł
warsztaty

Wystawa budowli z klocków Lego

33 - 35 zł
wystawa

Zajęcia artystyczne dla dzieci

40 zł
warsztaty

Najczęściej czytane