• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Zafunduj dziecku ferie marzeń- nauka pływania i dobra zabawa

17 stycznia 2013 (artykuł sprzed 11 lat) 
Dobrą zabawę, podczas której nasze dziecko zdobędzie nowe umiejętności, zapewnią mu półkolonie pływackie organizowane w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku. Dobrą zabawę, podczas której nasze dziecko zdobędzie nowe umiejętności, zapewnią mu półkolonie pływackie organizowane w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku.

Ferie to dla najmłodszych czas szaleństwa i zabawy. Zapisz dziecko na wyjątkowe półkolonie pływackie, podczas których będzie mogło nabywać nowe i szkolić dotychczasowe umiejętności. Oprócz tego w programie elementy kreatywnej edukacji, ćwiczenia pamięci, czy warsztaty strategicznego myślenia.Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, tak bardzo wyczekiwane przez dzieci, które już na samą myśl o dwutygodniowym wypoczynku dostają napadu zrozumiałej, aczkolwiek nieokiełznanej radości. Nic dziwnego, każdy z nas był dzieckiem i pamięta, że ferie to idealny czas na odpoczynek od szkolnych ławek i obowiązków. To też czas, w którym rodzice, szczególnie tych najmłodszych pociech, zastanawiają się, jak przyjemnie i efektywnie zagospodarować dziecku wolny czas.

Udane ferie to po prostu dobra zabawa, która przy okazji pozwoli zdobyć nowe umiejętności. Dlatego idealnym pomysłem są półkolonie pływackie organizowane w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących na gdańskiej Żabiance. To doskonała propozycja dla dzieci lubiących aktywny wypoczynek, które chcą nauczyć się pływać od podstaw lub szukają okazji do doskonalenia swoich umiejętności.

Profesjonalne zajęcia pływackie, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę (m.in. przez srebrną medalistkę Mistrzostw Europy w pływaniu i rekordzistkę Polski Katarzynę Dulian) dostosowano do potrzeb i możliwości dzieci w wieku od 5 do 12 lat, a dodatkowo uatrakcyjniono i połączono je z ciekawymi warsztatami Kreatywnej Edukacji.

- Nasze zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów pływania, m.in. Katarzynę Dulian, Karolinę Olszanowicz, Małgorzatę Szczęsną oraz Patryka Sawickiego, którzy uczą pływać świadomie, tak by dzieci wiedziały jaki efekt ma przynieść każde ćwiczenie i potrafiły zauważać własne postępy - mówi Karolina Olszanowicz, jedna z organizatorek imprezy. - Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie do 7-8 osób a ich uczestników zachęcać mają do dalszego rozwoju - dodaje.

W trosce o komfort nauki i postęp umiejętności pływackich na pierwszych zajęciach dzieci zostaną przydzielone do grup według swoich umiejętności pływackich. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, będzie możliwość przeniesienia dziecka do innej grupy. W ten sposób każdy uczestnik zajęć będzie mógł realizować zindywidualizowany program, najbardziej atrakcyjny i odpowiedni dla swoich pływackich umiejętności.

Zajęcia pływackie są organizowane w taki sposób, aby pomimo zimowej aury dzieci chętnie na nie uczęszczały. Pływalnia ZSSiO znajduje się w jednym budynku razem z resztą sal, w których będą odbywać się zajęcia. Po przygodzie w basenie zaplanowany jest czas na ciepły posiłek oraz na chwilę relaksu, zanim dziecko przystąpi do kolejnych aktywności.

Inną mocną stroną półkolonii są Warsztaty Kreatywnej Edukacji. Na dzieci czeka tam wyśmienita zabawa, która pozwoli im zdobyć przydatną wiedzę i umiejętności. To początek wielkiej przygody i podróży, a jej kontynuacją mogą być wspólne zabawy rodziców z dziećmi w domu.

Warsztaty mają na celu rozpalić ciekawość i pobudzić kreatywność dziecka. Choć patrząc kompleksowo zajęcia stanowią przemyślaną i logiczną całość, każde z nich rozwija inne umiejętności. Zaplanowano m.in. warsztaty ze zdobienia, wykorzystujące tematykę designu, Multi-Kulti Bajkowanie, czyli warsztaty mające na celu poznanie innych kultur, kształtowanie tolerancji społecznej i akceptowanie odmienności, ekologiczne warsztaty z kreatywnego recyklingu oraz warsztaty z gier rozwijające umiejętność strategicznego myślenia oraz ćwiczące pamięć i refleks. To świetna okazja do stworzenia przez dzieci własnej wersji gier.

- Chcemy uzmysłowić uczestnikom naszych półkolonii, jak fajne mogą być zajęcia manualne i integracja, pokazać im, że komputer i elektronika to nie wszystko - opowiada Katarzyna Dulian, jedna z trenerek.

Podczas ferii zimowych opieka nad dzieckiem zapewniona jest już od godziny 7:30 do 16:30, dzięki czemu rodzice będą mogli spokojnie pogodzić czas wolny dziecka z codziennymi obowiązkami w pracy. Nie trzeba martwić się też o ubezpieczenie i posiłki - zadbali o nie organizatorzy, którzy zapewniają dziecku drugie śniadanie, obiad, przekąski oraz soki owocowe.

Każdy rodzic, który zdecyduje się zapisać dziecko na półkolonie, może liczyć na prezent. Może nim być darmowy trening z trenerem osobistym w ComplexSport (do wyboru: pływanie, bieganie lub siłownia), 30 proc. zniżki na masaże pojedyncze i 10 proc. na karnety w Mobilnym salonie SPA Trójmiasta. Cenną korzyścią jest też wejściówka na innowacyjne zajęcia Aquacycling firmy Active Way, z której skorzysta pierwsze 10 osób. Wszystkim pozostałym zostanie wręczony 10 proc. rabat na karnet. Pod koniec półkolonii wszystkie uczestniczące w nich dzieci dostają pamiątkową płytę ze zdjęciami i filmem z zajęć oraz dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu pływackiego.

Koszt tygodniowych zajęć to 449 zł, dwutygodniowych 848 zł. Dodatkowo w ofercie znajduje się opcja "Rodzica dzień wolny", czyli możliwość wysłania dziecka tylko na jeden, dowolnie wybrany dzień feryjny. Usługa ta kosztuje 100 zł.

Więcej informacji na stronie www.feriezimowe2013.pl lub pod numerami telefonów: Katarzyna Dulian - 728 839 700 lub Karolina Olszanowicz - 608 356 023.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Wydarzenia

Opinie (10) 1 zablokowana

 • Super sprawa takie polkolonie. Dzieci się nie nudzą i bardzo ciekawie spędzają czas. Do tego nabywania nowe umiejętności.

  • 4 0

 • (2)

  Fajna sprawa. Wiadomo do kiedy można się zapisywać?

  • 1 0

  • Miejsca jeszcze są zarówno na 1 jak i na 2 tydzień ferii. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisywać się można do wyczerpania miejsc.

   • 0 0

  • Zapisy odbywają się do zapełnienia miejsc. Ciężko stwierdzić do kiedy. Jedno jest pewne, że nie należy zwlekać. To nie są masowe ferie. Stawiamy na jakość zajęć zarówno na pływalni jak i z kreatywnej edukacji, dlatego warto być zdecydowanym.
   Serdecznie zapraszamy :)
   http://www.feriezimowe2013.pl

   • 1 0

 • Super sprawa

  Fajna sprawa.Polecam wszystkim.Ja jestem ze śląska i u mnie niestety takie ferie się nie odbywają:(

  • 2 1

 • nabór do szkoły sportowej:) (1)

  Nabór do szkoły sportowej:) i tyle w temacie:)

  • 0 1

  • raczej chyba nie

   nie ma żadnych profitów z tego czy ktoś jest lub będzie w szkole tej się uczyć. a że są zajęcia z pływania, to muszą się odbywać w szkole z pływalnią, chyba proste?

   • 1 0

 • Plywanie to podstawa

  Gratuluje pomyslu!
  Sam mam 4 dzieciaków spośród których najstarszy pływa, ale musieliśmy wysłać go na indywidualne zajęcia. Jeśli byłyby takie możliwości dla półkolonii to z pewnością wysłałbym kolejne dzieciaki.

  • 2 1

 • XI cz XII

  na Subisława 22 było kiedyś XII lo?

  • 0 0

 • Jest ok

  pomysł trafiony jest.
  Jest ok.
  Wraca zadowolony i zmęczony I o to chodziło.:) żeby jeszcze tak szybko się nie regenerował w domu to miód malina.
  Pozdrawiam współprowadzących życząc wytrwałości i zapału:):)

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Wydarzenia

Wystawa budowli z klocków Lego (2 opinie)

(2 opinie)
33 - 35 zł
wystawa

Wystawa dinozaurów Di­no­world (9 opinii)

(9 opinii)
45 zł
wystawa

Unikaj statków, gdzie nie mają zwierząt. Zwierzęta na Darze Pomorza - wystawa czasowa (2 opinie)

(2 opinie)
28 zł
wystawa

Najczęściej czytane