Miejsce przyjazne dzieciom

Multi Baby Kino? czyli seans dla rodziców w towarzystwie malucha.

Do kin wszedł właśnie kolejny hit, a Ty nie masz z kim zostawić dziecka by go obejrzeć. To już nie jest problem. W gdańskim i gdyńskim Multikinie, w każdą środę o 12:00 możesz zabrać ze sobą swoją pociechę na filmowy seans.Tu nikomu nie przeszkadza płacz dziecka. Pracownicy zadbali o miejsca do przewijania, pieluchy we wszystkich rozmiarach i dodatkowe foteliki.
Przy stłumionych światłach, wyciszonym dźwięku oraz specjalnie podwyższonej temperaturze powietrza większość dzieciaczków zapada w błogi sen. Pełzające i raczkujące maluchy mają do dyspozycji mini zjeżdżalnię i ogromna pufę.
Do niedawna w Multi Baby Kinie przeważały spragnione miejskiego życia mamy w towarzystwie koleżanek z dziećmi. Obecnie do familijnych seansów przekonuje się coraz więcej tatusiów.Za cenę 15zł w Gdyni i w Gdańsku, rodzic ma do swojej dyspozycji 2 lub nawet trzy fotele, możliwość podgrzania posiłku dla dziecka, przewijaki, pieluszki, fotelik, wózek i oczywiście możliwość obejrzenia filmu w towarzystwie swojego maleństwa.


Wybierz miasto:

obiekty: 1 do 5 (z 5)

forum rodzina i dziecko

Najczęściej czytane