Miejsce przyjazne dzieciom

Aktywna rozrywka dla najmłodszych czyli, place zabaw i małpie gaje

Sala zabaw przy centrum handlowym to miejsce gdzie możemy zostawić dziecko pod fachową opieką podczas gdy sami oddamy się zakupowemu szaleństwu. Maluchy mają do dyspozycji basen wypełniony kulkami, labirynt, mini zjeżdżalnie, klocki, samochodziki, kącik dla miłośników kolorowanek i malowanek oraz kącik majsterkowicza.

Na Placu Zabaw "POKÓJ ZABAW" w Centrum Handlowym Matarnia dzieci mogą zjeżdżać do basenu pełnego kulek, bujać się na huśtawce, pojeździć na gokarcie, przejść tor z przeszkodami lub porysować w naszym kąciku zabaw, podczas gdy nasz sprawny personel czuwa nad ich bezpieczeństwem. Za malucha nie zapłacimy jeśli zakupy nie zajmą nam dłużej niż dwie godziny, z kolei za każdą rozpoczętą godzinę powyżej dwóch godzin opłata wyniesie 10zł. Każde dziecko w wieku od 3 do 7 lat znajdzie tu profesjonalną opiekę i mnóstwo zabawy.

Elefun przy Centrum Handlowym Witawa to prawdziwe królestwo zabawy. Dzieci od 4 lat mogą korzystać z całorocznego placu zabaw. Do dyspozycji mają mnóstwo atrakcji: tor przeszkód, karuzele, basen z kulkami, zjeżdżalnie, trampolina, krzywe zwierciadła i wiele innych. W ofercie również Akademia Malucha Babyfun – zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci do 4 lat i wiele innych warsztatów.


Rozrywka dla najmłodszych to również centra zabaw takie jak:

Gdańskie Loopy's World - 3000 m2 do zabawy to największe i najlepiej wyposażone Centrum Rozryw w Polsce.Zjeżdżalnie, trampoliny, armatki, ścianka wspinaczkowa, boiska do piłki.

Sala Zabaw Amazonia w Gdyni - to świetne miejsce do zabawy dla dzieci w wieku do 14 lat, a także wypoczynku rodziców. Urządzone w tajemniczym i fascynującym stylu. Amazonia to 450 m kw. konstrukcji do zabaw, sześć zjeżdżalni, autodrom, trampoliny, karuzela, wieża Spidermana, boisko do gry, baseny z piłkami, armatki strzelnicze, a także strefa malucha.

Czy Playground Arena - nowo powstały plac zabaw dla dzieci na gdańskim stadionie.
To miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie się nie tylko dobrze bawić, ale również poznawać, uczyć i rozwijać. Plac zabaw złożony jest z kilku stref: dla najmłodszych strefa soft do lat 3, główna konstrukcja zabawowa, tor przeszkód, pajęcza sieć, zjeżdżalnie, mini ścianki wspinaczkowe.

W Trójmieście nie brakuje miejsc do zabawy na świeżym powietrzu. Miłośnicy zabaw w plenerze mogą szaleć do woli i nieodpłatnie w Krainie Zabawy na Dąbrowszczaków. Małpie gaje dla maluchów i starszych dzieci, pokaźny “skate park”, a także ścieżki rowerowe i deptak wiodący do morza to atrakcje, na które warto przeznaczyć nawet cały dzień.

Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogą spróbować swych sił w parku linowym Małpi Jar, czynnym w sezonie wiosenno-letnim. Przejście trasą Makak, która przewidziana jest dla dzieci i młodzieży do lat 15 i od 120cm wzrostu kosztuje 15zł. Małpi Jar znajduje się na terenie Oliwskiego ZOO więc można też odwiedzić jego mieszkańców.

obiekty: 1 do 10 (z 48)

Wybierz miasto:

Forum dziecko

 • Odradzam (2) Moje dziecko tam chodziło. Niestety nie polecam, rotacja nauczycieli, brak odpowiednich...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Jola

 • Porody rodzinne (3) Witam. Orientuje sie ktos czy na Zaspie jest mozliwosc porodow rodzinnych w obecnej...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: M..mm

 • Dobry korepetytor z matematyki... (3) Witam. Czy możecie polecić dobrego korepetytora z matematyki z Gdańska (lub Kowali) dla...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: H

 • Pieczywo pod drzwi (3) Mam pytanie ,które piekarnie dowożą pieczywo do domu pod drzwi. Proszę o namiar,dziękuję za...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: polanka

 • Gdzie do szpitala/na nocną opiekę z... (5) Sezon glutowy w pełni, wyobraźmy sobie sytuację, że dziecko zaczyna bardzo gorączkować w...

  Rodzina i dziecko bez ogłoszeń , autor: Ania