• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Tłusty czwartek na porodówce. Rekord narodzin w UCK

Ewelina Oleksy
24 lutego 2022, godz. 15:00 
Opinie (40)
W ciągu ostatniej doby w UCK przyszło na świat aż 19 noworodków. W ciągu ostatniej doby w UCK przyszło na świat aż 19 noworodków.

Prawdziwie "tłusta", jeśli chodzi o liczbę narodzin, okazała się być ostatnia doba na porodówce Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Przyszło tam na świat aż 19 dzieci. To rekord w tym szpitalu.- Zapewne nie tak wyobrażaliśmy sobie ten czwartkowy poranek - napisało UCK w mediach społecznościowych nawiązując do wybuchu wojny na Ukrainie - Natomiast w tym całym gąszczu negatywnych informacji, są też te mniejsze, dosłownie i w przenośni, pozytywne i budzące w sercu radość - dodano.

Rekord narodzin w UCKW ciągu ostatniego, 24-godzinnego dyżuru w UCK na świat przyszło aż 19 noworodków. 15 urodziło się siłami natury.

Czytaj też:

Trojaczki urodziły się w gdańskim szpitalu. Szansa na najprostszy numer PESEL?- Jest to rekord w UCK. Wszystkie dzieciaczki czują się bardzo dobrze, mamy również czują się bardzo dobrze i robimy wszystko, żeby czuły się komfortowo przez cały pobyt w naszym szpitalu - mówi Łukasz Wojtowicz, rzecznik UCK.
Przeważają dziewczynki, których urodziło się 11. Przeważają dziewczynki, których urodziło się 11.

Girl power, czyli więcej dziewczynekWśród noworodków 11 dzieci to dziewczynki, a 8 - chłopcy.

- W tłusty czwartek aż się prosi o stwierdzenie: niech nam rosną te małe, rozkoszne pączusie! Ale się cieszymy - napisało UCK.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (40)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

Przeprowadzki - wystawa rodzinna

wystawa

Małe ABC - seans w planetarium

projekcje filmowe, pokaz

Poranki filmowe w GCF

projekcje filmowe